Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok, es...

7 hetes kismama vagyok, es semmi tunetem nincs ami arra utalna hogy terhes vagyok, Normalis ez?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, es itt kint ket tesztet is csinaltak, mindketto pozitiv lett, de aggodom, hogy nincsenek tuneteim.
2011. aug. 10. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem az első babámmal.Nem mindenkinél jelentkeznek.
2011. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :) Ne aggódj, örülj neki. Van akinek csak a 9-10. héten jelentkeznek a tünetek, van akinek meg semmikor sem.
2011. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj bár tudom nem könnyű nekem is ugyanez volt. Semmi tünet, csak az ultrahangot vártam, hogy benézzünk miujság...
2011. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :)
2011. aug. 10. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Én is 7 hetes vagyok, nekem voltak tüneteim, de elmúltak és egyből beparáztam, el is mentem orvoshoz, de minden rendben van és 2 napra rá tüneteim is újra lettek4 Addig örülj, míg nem vagy rosszul!
2011. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 7 hetes vagyok, és a gyakori pisilésen kívül más tünetem nincs. Örülök a szerencsémnek, és imádkozom, hogy ne legyek hányós.
2011. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!