Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leestem a létráról ugye nem...

Leestem a létráról ugye nem lesz baja a babának vagy hívjam fel a dokit? 8 hónapos vagyok és beütöttem a hasamat.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. 27N
2011. aug. 9. 12:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi baj hála az égnek!Most sokat mocorog. Azért létrázok mert nincsen itthon senki hogy segítsen nekem! Férjem is külföldön dolgozik, szüleim pedig messze laknak. Nyilván nem hívom őket 600km-ről hogy takarítsanak ki nekem.
2011. aug. 9. 13:45
 12/15 anonim válasza:
40%

A komment megírásának időpontja: ma 13:45


Jó nekem nem kell magyarázkodni de én akkor sem másznék létrára,lesz@rom akkor poros marad,inkább az mint hogy a babámnak valami baja legyen....látod még is leestél és szerencsére nem lett bajotok,de akár lehetett volna,neked is vagy rosszabb esetben a babának.Nincs ott se a férjed se senki ha rosszul esel még is kisegített volna ha esetleg nem tudsz felállni ne adj isten??

Mindegy én szerin

2011. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%

én a biztonság kedvéért minden nap elmennék ezen a héten

UH-ra hogy biztos legyek abban hogy minden oké odabent.


attól hogy most minden oké, nem biztos hogy a nap folyamán nem történhetett vmi odabent.


ezt azért mondom mert amikor a kislányom beütötte a fejét a doki mondta hogy minden rendben.

de az nem biztos hogy később nem e lesz vmi baj

nem minden azonnal ütközik ki,

én a helyedben holnap is mennék UH -én csak akkor nyugodnék meg,.

de te tudod és nem megijeszteni akarlak

remélem jól vagytok mindketten,. de én mennék az tuti!

2011. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 6 hónaposan estem le létráról, és nem vagyok hülye, csak fel kellett mászni valamiért. Az igaz, hogy rögtön dokihoz mentem, aki ugyancsak megnyugtatott semmi gáz, de ha másnap is elmentem volna a biztonság kedvéért, akkor biztosan hülyének nézett volna. Szóval én a helyedben nem mennénk minden nap..... ez baromság!
2011. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap elmenned dokihoz, ez butaság. Ha most mindent rendben talált az orvos, akkor nincs gond,és holnap se lesz. :) Legalábbis az esés miatt nem. A többit meg senki nem tudhatja előre.


Legközelebb vigyázz magadra jobban és boldog babavárást kívánok! :)

2011. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!