Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tüneteitek voltak a 4....

Milyen tüneteitek voltak a 4. és 5. héten?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első babámnál állandóan olyan érzésem volt,mintha leesett volna a cukrom,nagyon rosszul voltam,plussz hasszurka! 2ik 3ik babánál nemvárt előtt pár nappal mindjárt megjön érzésem volt!
2011. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nagyon semmi, max a melleim voltak érzékenyebbek. Meg volt hasszurka, de az csak egyszer volt, tán 1 óra hosszáig.
2011. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szia én épp 4-5 hetes vagyok. :-)

Nekem mellfájdalom, a melleimen az erek jól látszódnak, ami eddig nem. Nagyon fáradékony vagyok és a hasszurka-megjön érzés megvannak naponta néhányszor.

2011. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Iszonyú érzékeny voltam a szagokra! Ha a férjem a kinyitotta a hűtőt, én a szobában éreztem a szagokat. Olyan volt a szaglásom, mint egy vadászkutyának! :)
2011. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem akkor még csak mellfeszülésem volt.


Hányinger-émelygés csak a 8.héten jelentkezett, azóta is tart.

2011. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én úgy látszik fordítva működök mint más. Nagyon sok vizes folyásom volt, és a mellem egyáltalán nem fájt, még egy picit sem, pedig azokban a hónapokban amikor nem sikerült teherbe esni, mindig fájt ovu után, ezen kívül rettenetes erős fáradtság érzésem volt, bárhol és bármikor képes voltam elaludni? érzékeny lett az ínyem fogmosáskor.És mindig úgy éreztem , hogy görcsöl és szúr a petefészkem.
2011. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a rendes terhestünetek még nem jelentkeztek, még nem is teszteltem, de már tudtam, hogy terhes vagyok, mert évek után először nem tudtam meginni a reggeli kávémat, annyira undorodtam a szagától is (az első terhességemnél is ugyanez volt :)
2011. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

semmilyen, 5+3-on csináltam, csak tesztet. elvileg a 4 . hét végén kell(ett) volna ugye megjönnie a menszesznek

A tüneteka 6-7 hét környékén kezdődtek

2011. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

11.-ére nem várom. Két napja rettenetesen fel vagyok puffadva, és mozognak a beleim,meg hangoskodnak. Enyhe hasmenésem is volt.

Meg a mellem is megnőtt. Bár ez mensi előtt is szokott lenni.

Ez a puffadás a furi. Nagyon ritkán szoktam puffadni.

Volt már vkinek esetleg a puffadás a terhesség tünete?

2011. aug. 8. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem első tünetei között a haspuffadás és a mellek érzékenysége volt. Pedig előtte soha nem voltam haspuffadós. De egy kicsit később mint neked, azt hiszem 5-6. hét körül.
2011. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!