Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baby Sound A magzati ultrahang...

Baby Sound A magzati ultrahang doppler-ről Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Angelsound-om volt, nagyon szerettem. Nem találtam elsőre a szívhangot, de viszonylag korán, a 13-14. héten már igen. Néha nem volt meg, de nem aggódtam. Tudtam, hogy tud úgy fordulni, hogy ne találjam meg.

Én sima vizet használtam vezetőnek, az sokat segített, de lehet kapni hozzá zselét is.

2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 12 hetesen találtam meg a baba szívhangját,egészen lent a puncimnál!

Én babaolajat használok alá,tisztán hallatszik és nem összetéveszthető a saját szívveréseddel,mert sokkal gyorsabban dobog a szivecskéje!

Szerintem jó dolog saját magad megnyugtatására!

2011. aug. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Angelsound van, és mindkét babámmal már 10. héten megtaláltam a szívhangot. Zselém volt az nagyon jól vezette a hangot. Elég vékony is vagyok, lehet, hogy ez is számít.
2011. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :D még nem tudom vegyek e egyenlőre csak gondolat , mert úgy tom a sok uh se jó neki...vagy ez nem káros RÁ?
2011. aug. 10. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem káros.

De szerintem akkor fogsz erre igazán megnyugtató választ kapni, ha az orvosod megkérdezed.

2011. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!