Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahang vélemények,...

12. heti ultrahang vélemények, szerintetek?

Figyelt kérdés

ma voltam a 12.heti ultrahangon, a lelet: 12+4 nap,szülés 2012.01.20..crl ülőmagasság 61mm, nt nyaki redő 1.5 normál vastagságú, sziv 140/min, lepény hátsó falon, norm. mennyiségű magzatviz, azt mondták hogy hátrahajló a méhem!

azt kérdeztem baj e a hátrahajló azt mondta nem majd előre jön. szerintetek?


2011. júl. 12. 16:09
 1/8 A kérdező kommentje:
az ultrahangos mondta hogy 16hetesen lekell venni valamimért tudja valaki mi a pontos neve mert én nem értettem:S:?
2011. júl. 12. 16:13
 2/8 A kérdező kommentje:
valami vért, akart lenni
2011. júl. 12. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Az afp eredményt veszik le a vérből 16.-dik héten. Majd kapsz rá beutalót, annak az eredménye kell a következő genetikai vizsgálathoz. Az eredményeid rendbe vannak. Ha azt mondta hogy nem baj ha hátrahajló akkor azért se kell aggódnod.
2011. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van,semmi bajt nem jelent.Állítólag nehezebb a teherbeesés de nálam ez sem igaz és talán görcsösebb a menstruáció.Terhesség szempontjából semmi jelentősége és az idő előrehaladtával előre fog jönni.
2011. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok,szuperjó méretek és eredmények.

Hátra hajló méh leginkább a megtermékenyülést nehezíti,de azon már túl vagy! :-)

2011. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedvesek vagytok:) igen ez tény 2és fél év után jött össze, és igen fájdalmasak a menszijeim:)
2011. júl. 12. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

szintén tegnap voltam, és január 20.-ra vagyok kiírva, lehet, hogy együtt szülünk.:)

nekem is hátrahajló a méhem, régebben ijesztgettek, hogy gond lehet, pl. nehéz a teherbeesés, de nálunk szerencsére hamar összejött, bár februárban volt egy vetélésem sajnos.

a mi adataink:12+4 nap, CRL:64 mm, NT: 1,2 mm, PPD: 21 mm, nekem az is rajta van, hogy ezek az adatok 13+1 hetes terhességnek felelnek meg.

az utolsó mensi április 16., Neked is?

ja ne izgulj, a hátrhajló méh miatt, nekem van már egy 2,5 éves kisfiam, semmi gond nem volt.

2011. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

PPD=BPD :)

kicsit meleg van.....

2011. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!