Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy 28 hetesen...

Hogy lehet az, hogy 28 hetesen még kényelmesen tudok hason aludni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor teljesen eltűnik a pocakom, mintha csak egy párna lenne ott, amire ha ráfekszek, teljesen lelapul.
2011. aug. 4. 16:30
 1/6 anonim válasza:
Ne aggódj én is tudtam még akkor,használd ki mert már nem sokáig tart!!:)34 hkm
2011. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én is ugyan így vagyok 27 hetesen és nagyot tudok így durmolni :D
2011. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Végül is a babával semmi baj a doki szerint. Csak kicsit furcsállom, hogy sok kismama már 12-16 hetesen sem tud hason aludni, nekem pedig semmi akadályt nem okoz :)
2011. aug. 4. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Te jóóóóó ég :)

Azt meg hogy? Én már az oldalt fekvéssel is bajlódom... Mondjuk igen nagy a pocakom :) Kicsit irigykedem, imádok hason aludni.

2011. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hány hetes vagy? :) Nekem az oldalfekvéssel azért vannak gondok, mert olyankor annyira elkezd mozogni, hogy szinte már fáj :S Nem tudom miért. Ha hason fekszek, semmi probléma.
2011. aug. 4. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, második baba. Nem vagyok nagy, eddig 4 kg-ot híztam, de az mind a hasam :)

Na mindegy, csak annyira furcsa volt olvasni, hogy van, aki még ilyenkor is tud hason aludni :)

(na, meg a melleim miatt sem menne, azok is hatalmasra nőttek, úgyhogy "legközelebb" akkor tudok majd hason aludni, ha a második baba - aki ugye még meg sem született - már nem szopizik és a cicik újra eredeti méretbe visszamennek...)

2011. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!