Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire súlyos a mélyen...

Mennyire súlyos a mélyen tapadó lepény és a harántfekvéses baba?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon rám ijesztett a védőnő, ahogy olvasta a papíron, hogy ezentúl csak fekvés, nem csinálhatok semmit. Az orvosom semmi olyat nem mondott, hogy jobban kellene kímélnem magam vagy bármi, pedig maximálisan megbízok benne, mert egy lelkiismeretes jó orvos. Volt valakinek ilyen problémája? Vérzésem, hogy lekopogjam eddig nem volt.

18 hetes kismami


2009. ápr. 9. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 17 hetes vagyok, tegnap voltam a dokinál. A mélyen fekvés mit jelent? Nekem a részben rálóg a méhszájamra placenta, és első falon tapadt, a doki azt mondta, nem emelhetek semmi nehezet, nem lehet ülőfürdőzni, és a házas élet is csak nagyon "light" lehet. Ugyanis könnyen vérzés léphet fel.


Ugyanakkor az első gyereknél a hátsó falon, a fundusban (fent, a csúcsba) tapadt a placenta, és némelyik UH leletemen ezt is "mélyen fekvőnek" írták.

2009. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy nem éri a méhszájat, csak közel van hozzá.
2009. ápr. 9. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!