Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem ezt? Nektek volt...

Miért érzem ezt? Nektek volt ilyesmi? Konkrét kérdés lennt.

Figyelt kérdés
Második babámat várom, az elsővel nem voltak ilyen tapasztalataim. AZ első dolog, amit nagyon fura, hogy sokszor úgy érzem, mintha most szálltam volna le a bicikliről 20km után. Ott a hüvelyemnél és a táján izomláz szerű érzés van, amitől néha úgy megyek, mint aki berottyantott. A másik dolog, hogy a baba a hasamban olykor olyan érzést kelt, úgy mozdul, hogy olyan az az érzésem, mintha a húgyvezetékemet összecsípték volna csípőfogoval. Szerintetek? Valaki érez, érzett hasonót? 29 hkm Éva
2011. aug. 3. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az izomláz érzése nekem is megvan kb. 1-2 hete. De nekem leginkább akkor, amikor felállok az ágyból vagy éppen átforulok a másik oldalamra.

A másik dolgot nem szoktam érezni.


29h km

2011. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 29 hetes vagyok :) igaz, első baba így nem tudom összehasonlítani. Nekem inkább a húgyhólyagomat nyomkodja néha, de van, amikor olyan, mintha kifejezetten mutatóujjal böködné... nem valami jó.

Izomláz érzés nincs.

Valsz. azért érzel most más dolgokat, mert máshol van a lepény, ezáltal a baba is, mint az elsőnél...

2011. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen csipkelődős érzésem nekem is van, vagy olyan, mintha valami kis kövecske kicsúszna a húgyvezetékemből. Olyankor mindig szaladok is wc-re, hogy kijött-e valami, mert már nagyon sokszor volt, és gondoltam arra, hogy pici vesekövek potyognak belőlem, de semmi. Nem tudom mi okozza ezt.

28hkm

2011. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!