Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben lehet? Milyen...

Minden rendben lehet? Milyen jelek vannak egy egészséges terhességnél?

Figyelt kérdés
Terhesség 7.hetében járok! Majd pénteken megyek elöszőr ultrahanra, kicsit aggódom,hogy minden rendben legyen! De a melleim feszülnek, hányingerem van,és fehérfolyásom is van!
2009. ápr. 8. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a legfontosabb, hogy ne aggodalmaskodj! Ha egészségesen élsz, minden vizsgálatra eljársz, akkor rendben lesz a terhességed! Más egyebet nem tudsz tenni, csak kíméled magad, vigyázol magadra. Az UH-n már lehet,hogy a babád szívhangját is hallani fogod, ami minden anyát elérzékenyít. Jó babavárást!
2009. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne aggódd túl magad,ezek a terhesség jelei.Nálam is meg voltak ezek,sőt kisebb rosszúl léteim is voltak.A legszörnyűbb a hányinger volt és sajna nálam a terhesség végéig kitartott.DE teljesen egészséges kisbabám született!Szép baba várást!
2009. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 8. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem leszek nyerő. Sajna 12 hétig a vetélés gyakori .Tapasztalatból mondom. Én a fiam előtt 2 babát vesztettem el. Egy vetélés egy elhalt.

Jó tanács :nehezet ne emelj. Ne parázz. Persze ezt könnyű mondani. Én most is izgulok dokinál meg uh előtt ,hogy minden okés e. Pedig már 28 hetes kismami vagyok.

2014. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!