Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten az Izsáki úti...

Kecskeméten az Izsáki úti Kórházban milyen a nőgyógyászati ultrahang? SOS!

Figyelt kérdés
Érdemes ott csináltatni a 12. heti genetikait? Ott végeznek Down-kór szűrést is? Kell fizetni érte? Vagy inkább menjek máshova (Bp.) magánra?
2009. ápr. 7. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ott csináltattam a genetikai uh-t is és oda küldtek genetikára is.Az első néhány uh-t is ott csináltattam meg. Rendes volt az uh-végző dokinő is, mindent alaposan megnézett, nekem is megmutatott mindent.Mivel 37 éves voltam, így megcsináltattam a biztonság kedvéért a cvs-t is. Nem kell érte fizetni, ha biztosított vagy. Nagyon rendes volt a cvs-t végző doki (dr Tankó, az idősebb).
2009. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jóóóó! És jó a minősége is! A nemét is max 18 hetesen általában meg tudják mondani! És rendik!
2009. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem csak az a furcsa, hogy miért van olyan magánrendelés, ahol ezért a vizsgálatért 30 ezret elkérnek, ha kórházban ingyen megcsinálják? Megy akkor oda is azért valaki? Mondjuk sokan a kórházakat szidják, mert ott futószalag van, és nem olyan alaposak.

2009. ápr. 7. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyivel alaposabbak egy magán rendelésen, de nekem Kecskeméten nagyon alaposak voltak, csakis jó tapasztalataim vannak mind az uh-ról, mind a cvs-ről. Lehet, hogy vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy ha fizetnek valamiért, akkor biztosan jobban odafigyelnek rájuk, de sajnos ez nem minden esetben igazolódik. első voltam.
2009. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem tudom jár-e még valaki erre, de énis most készülök a jövő héten dokihoz menni, első alkalommal, kb 8 hetet akkor töltöm. Most kicsit megnyugtattatok, hogy nem annyira futószalagos itt a rendszer, és az uh minősége is jó! :) Nem tudom most mi a helyzet, de remélem csak javult! Viszont azt nem tudom, hogy ha dokihoz bejelentkeztem, az uh-t is megcsinálják-e...

2011. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!