Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, iszonyatosan...

15 hetes vagyok, iszonyatosan fáj a fogam. Délben voltam fogdokinál, tömte, és azóta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem szívesen vennék be, enni se tudok, inni se, ha beszélek akkor besüvít a számon a hideg, és azért fáj. Jelzem előtte nem fájt, nem volt vele semmi gondom, csak lyukas volt, és betömte. Elől jobb 2-es hátul... nagyon remélem ha felkelek elmúlik, de nem sok esélyt látok rá, kitart a fájás... Valamit elrontott a fogdoki?
2009. ápr. 6. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy elrontotta volna. Gyökérkezelés volt? Mert azután előfordulhat fájdalom. Ha meg nem volt, akkor ezután lesz... :(

Menj vissza a fogorvoshoz.

Amúgy meg jobb, ha beveszel valamit, neked is, meg a babának is.

Ha van otthon Algopyrin, akkor azt bevehetsz. (Nekem anno a doki mondta, hogy ezt lehet)

2009. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet még most érzékeny, nekem is érzékeny volt mindíg tömés után, prbálj meg pihenni, gyógyszer nem ajánlott ilyenkor, de ha holnapra nem múlik menj vissza a dokihoz,

Jobbulást,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza, mást nem tudsz tenni. Esetleg azt mondja, hogy várjatok egy kicsit, hátha elmúlik.
2009. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha erős a fájdalom egy algopyrint bevehetsz nyugodtan! A babádnak is jobb lesz!

Én is voltam igy!

22 hetes kismama!

2009. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még sose gyökér kezelték a fogam. 21. - ére kaptam a köv. időpontot
2009. ápr. 6. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így egyszer. Nem volt gond, de aztán kiderült, hogy a fog mélye igenis gázos..., így tömés után brutálisan fájt. Én akkor nem voltam terhes, és szépen kipróbáltam a gyógyszerkészletet, algopyrin olyan volt, mint egy cukorka, panadol szintén, voltaren dolo szintén, egyedül az Appranax használt, ami az idegekre ható erős gyógyszer, de terhesen tilos!! Úgyhogy neked maradt a bioptronlámpa, meg a pálinkás öblögetés-zsibbasztás (persze utána nem lenyelni, hanem kiköpni :).
2009. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fáj a fogad, akkor a körzeti orvosodhoz nem kell időpont.
2009. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fogfájás esetén azonnal fogadniuk kell! Hogy lehetne már azzal várni? Menj visszaa rendelésre és ülj be a váróba.
2009. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!