Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Julius végére, augusztus...

Julius végére, augusztus elejére kiirt kismamák ti miben fogjátok haza vinni a babát?

Figyelt kérdés
Milyen ruhában...stb?
2009. ápr. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Korai még ezen gondolkodni, mert nem tudni, hogy milyen lesz az időjárás. Először szüld meg utána gondolkozz ezen!
2009. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Én aug.közepén szülök.Pont ma kérdeztem a védőnőt erről.Azt mondta ez még odébb van majd ha itt az ideje beszélünk róla...pff
2009. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

szia

én tavaly júl. végén szültem, átlagos nyári idő volt, kb.28-30fok.

volt rajta egy ujjatlan badi, hosszú ujjas-lábas badi.kis sapka, ennyi.de készíts össze majd melegebb ,hűveseb időre való ruhákat.az ápolók segíteni fognak, hogy konkrétan az nap, mibe öltöztesd.

sok boldogságot

2009. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Sztem neked meg azon kellene elgondolkodni,h ha valaki feltesz normálisan és boldogan itt egy kérdést,akkor te ne legyél ünneprontó a lehangoló válaszoddal! Mert azt hiszem normálisan megkérdeztem,de ha nem tetszett a kérdés,nem kell válaszolni! Ha meg esetleg valamilyen személyes problémád van,ne itt töltsd ki a bosszud! Mert igenis egy kismama miért ne gondolkodhatna akár ezen is,vagy akár már sokkal előrébb!

A többieknek köszönöm a választ!

2009. ápr. 6. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

szia! én augustus közepére várom a babánkat,már néztem neki együttest. Hosszú újjú kis bady újjatlan rugival van hozzá kiskabát ha estleg kellenne és kissapka. És bébihordozóban fogjuk hazavinni.de vannak nagyon szép mózeskosarak,de talán a hordozó biztonságosabb autóban.

Remélem valamennyire hasznos voltam:) Addig is nagyon szép babavárást kívánok! és remélem bírni fogjuk a meleget:)

2009. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Sziasztok, en julius közepe körül szeretnem, es remelem fogom is hazavinni majd a babamat, ami a legfontosabb szempont nalam, hogy a baba höhaztartasa meg teljesen mas mint a mienk, mindig plusz egy retegben kell gondolkodnunk, mint ahogy mi magunk öltözködnenk. Ebböl adodoan egy szep nyari napra keszülve, mondjuk ugy 25-30 fokra, ugyhiszem en egy plüss rugit, hosszuujjut, alatta badyt, rövidujjut fogok raadni. Meg sapit, az is lehet, hogy a rugi ala adok meg egy kis zoknit is, biztos ami biztos alapon. :) De egy kis vekony pamut takaro is lesz nalam, ezt mar tenyleg az idö dönti el. Amugy vicces, de nekem van egy 56-os meretu gyönyörü sioveralom, hat pont a napokban gondolkodtam el, hogy csaknem kell majd hasznalnom... :D
2009. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Én július közepére vagyok kiírva, még nem beszéltem erről senkivel. De nekem olyan furcsának tűnik, hogy kánikulában (már ha az lesz..) miért kell a babóra hosszú ujjú kombidressz, stb... Olyan melegben nem túlzás?? Még akkor is, ha plusz 1 rétegben kell gondolkozni. Persze, ahogy a többség, én is úgy fogom csinálni, de túlöltöztetni nem akarom:)
2009. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!