Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen mekkora a babótok?

30 hetesen mekkora a babótok?

Figyelt kérdés
30+3 napos ultrahangon, csak 1220 g-ra becsülte a gép a súlyát, ez nem túl kicsi? A dokinő csak annyit mondott, hogy hát ő nem lesz nagy baba. Van valami amivel még tudom befolyásolni a növekedését?
2009. ápr. 6. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg még most fog duplázódni a súlya!Ha többet nem is hízik akkor is 2 és fél kilós normál súlyú babátok lesz!Ne aggódj már emiatt!Amúgy szokott tévedni a gép is!Nekem azt mondták örüljek,ha eléri a kislányom a 2 és felet,ezzel szemben 3550 gr lett és 56 cm!Nyugi,ha kisebb is lesz majd megnő idekint!
2009. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az mondták a lányomnál hogy hát örüljek ha eléri az alsóhatárt.3500 grammal született és 52 cm-mel.Jó nagy baba lett,szóval tévedhet a gép és Nyugalom!Még bőven fog növekedni.

Boldog Baba várást!

4 hós kislány anyukája és 11 hetes kismama

2009. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30h+1n: 1672 gramm volt, 3950 grammal és 56 cm-rel születtet a kiírt napon.
2009. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 29+1 hetesen voltam ultrahangon 1280-ra becsülték a babámat, de így is azt írta oda a doki, hogy 28+5 hetesnek felel meg. De persze, hogy nem pontosak ezek a mérések. Ne aggódj, tényleg!
2009. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tenyleg ne aggodj,a 30-dik het korul az en babom is alig haladta meg a 2 kg-ot,es 4kg-al szuletett .

2009. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat, remélem azért a 3000 g-ot eléri majd:) Boldog babavárást!
2009. ápr. 6. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:

szia. 31hetes pocakos vagyok múlthéten a dokim is 1230 ra becsülte a súlyát és ő is azt mondta,hogy nem lesz nagy gyerek,de ne izguljak arányos és makk egészséges. ne izgulj lehet így könyebb lesz a vége,és lesz bőven ideje idekint megnőni.

szép babavárást

2009. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, neked nem mondta esetleg, hogy mekkora lehet majd a születési súlya?
2009. ápr. 6. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:

31 hetesen 2091 gr a becsült súlya. Azt mondták, hogy nagy baba lesz, a dokim is közel 4 kg-os babát saccol. És nem szedtem, nem szedek semmi vitamint, mégis ekkora. De sokat tévedhet a gép, ne aggódj!

Minden jót!

2009. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak 29 hetesen 1494 grammra becsülték a súlyát.

De mivel ezek az értékek becsült (számított) értékek, nem feltétlenül kell készpénznek venni.

Szerintem ne aggódj emiatt, még csak most jön a java! Most kezd el csak igazán gyarapodni és most rakódnak le a kis zsírpárnái.

Nem tudom, hogy mivel lehetne befolyásolni a baba növekedését. A terhesvitaminokról mondják, hogy attól lehetnek nagyobbak a babák, de ez sem mindig igaz. Úgyhogy inkább a hajlamtól és a genetikától függ mindez.

2009. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!