Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitöl lehet, hogy a hasam...

Mitöl lehet, hogy a hasam mindig egy pontbann fáj a köldökömtöl pár centivel. Lehet, hogy nyomhat valamit? Nektek mekkora voplt a babotok 31 hetesen? Üdv:31 hetes km

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is pont így volt. Olyan fájó, húzó érzés a bőr alatt, mintha szét akarna belülről szakadni valami. Amikor mindtam az orvosnak, azt felelte, lehet, hogy kontrakció. Mivel ez a 2. baba, mondom neki, nem kontrakció, mert csak egy pontban fáj. Azt mondja, van ilyen rendellenes összehúzódás. Kicsit hittem is neki, kicsit nem. Mindenesetre az egész csak néhány hétig tartott, azután elmúlt. Szóval kitartás, szedj magnéziumot és reménykedj, hogy elmúlik mihamarabb.

Üdv, 36+3 kismama

2009. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elfelejtettem megírni a baba nagyságát: kicsit 2 kiló alatt volt 31 hetesen, most már több, mint 3, ha végig kihúzzuk, óriás lesz... :)
2009. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!