Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 8. héten már kellene gömböly...

A 8. héten már kellene gömbölyödni a pocakomnak? (2. baba)

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 20 hetes voltam amikor megkérdezték tőlem,hol hordom a gyereket..:-)Kerekedni fog az ne aggódj,ez alkati kérdés.

37hkm

2011. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 12. hétig maximum a puffadás látszik, hiszen még nagyon pöttömke. Utána is alkati kérdés mikor látszik. Amúgy gratula. :)
2011. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
8 hetes kizárt,hogy bárki gömbölyödjön,hiszen a ilyenkor a méh még a szeméremdomb mögött van!
2011. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 hetesen volt olyan a pocim, mint mikor a 6. hét környékén puffadtam. Utána aztán már szépen megindult a növögetés :D


28+3 hkm

2011. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetes vagyok de nem látszik még semmi.
2011. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! Ha gömbölyödik is (nálam így volt) az még a puffadás miatt van,mert olyan pici még a méh,hogy nem amiatt gömbölyödik még a pocak!
2011. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

LÁTSzani még nem látszik, csak ha tukor elott behuzom a hasam, viszont az osszes gatyam szorit :((

Szóval 8 hetesen mar vennem kellett terhesgatyót, hogy "lelegezzen a hasam". :)

2. bebi

2011. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

9 hetes vagyok 2. babával. Nekem gömbölyödik. Igaz, 1 éve ilyenkor még a tesót hordtam. Nem puffadás, doki is mondta, kemény, formás terhes alpocim van. A héten megyek terhesgatyát venni, mert én sem tudom összegombolni már...

Alkati kérdés, az igaz.

2011. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Második babámat várom, eddig csak a puffadás miatt volt estére hatalmas hasam, reggelre mindig semmi. 12 hetes vagyok, pár napja észlelem, hogy picit növöget a hasam (már nem puffadok). Igaz, nem is lett túlságosan homorú az első szülés óta... :)
2011. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én a 3.bébit várom, 2.nál a 12hetes képemen nagyon kis pocakom volt még- inkább olyan jóllakott pocak. Úgy 16.hétre már olyan kismamás lett, akkor már látszódott, hogy kismama vagyok.

Most a3.babánál az 5-6héten iszonyúan puffadtam, alig jött rám az addigi ruhám- kétségbe is estem, hogy mi ez, hiszen a baba bennem még olyan pici, mitől van ekkora has. Aztán a 7-10hétig semmi sem látszódott, fogytam 2kg-ot. 11hetes vagyok most, és alul kezdem érezni, hogy kemény a pocakom, tehát ez már nem puffadásos poci, már kezd nőni a picike. El is olvastam egy terhesnaplót, ott már írják, hogy a méh mérete 11hétre egy grapefruithoz hasonló- tehát ez már látszódhat is akár.

Plusz alkati kérdés is. :)

2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!