Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem, hogy csuklik a...

Nem érzem, hogy csuklik a babám? Aggódnom kellene emiatt?

Figyelt kérdés

Minden egyéb mozgását érzem, sokat fészkelődik és rugdos, de csuklani még egyszer sem éreztem pedig uh alapján már 2400 g.


33 hetes kismama


2011. júl. 26. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha mocorog,akkor semmi komoly baj nem lehet.

De kérdezz rá az orvosodnál majd,ha ez megnyugtat.

2011. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Akkor úgy tünik nem törvényszerű, hogy minden baba sokat csuklik a pocakban..


Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 3. 15:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám rengeteget csuklik és én emiatt voltam megijedve. A dokim szerint ez babafüggő és nincs jelentősége. A magzatmozgás számlálásánál pl nem is szabad a csuklást figyelembe venni, mert az nem akaratlagos mozgás. Szerintem úgy van ez a babáknál, mint nálunk, felnőtteknél: van aki sokat csuklik, van aki meg soha. Ettől még szerintem semmi baj sem lehet, ha rendszeresen mocorog akkor ok. Nagyon könnyű szülést és sok boldogságot a babádhoz!!!!
2011. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolósnak! :-)

Tegnap megkérdeztem a dokit, de ő sem tudott róla, hogy gond lenne ha nem csulik. Azt mondta 3szor kortyolt bele a magzatvízbe UH alatt, szóval biztos, hogy iszik. Inkább az ellenkezője miatt szoktak panaszkodni az anyukák szerinte is.

2011. aug. 4. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!