Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezekkel mit okozhatok a Babámnak?

Ezekkel mit okozhatok a Babámnak?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy ezekkel mit okozhatok a Babámnak?

A Babám sokat csuklik - ez baj?

A lábaim a duplájára vannak dagadva, vizesedve.

Terhességem alatt sokat stresszeltem, nem étkeztem rendszeresen és néha sírtam is.

Ha a Babám teljesen leereszkedett mennyi lehet még hátra a szülésig? Vasárnap voltak jósló fájásaim.


2011. júl. 20. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem okoztál neki különösebb bajt, bár a stressz nem jó a babának, kutatások kimutatták h a megemelkedett pulzusszám miatt idegesebb lesz a baba, sírósabb- ezt tanultuk fejlődéslélektanon legalábbis.
2011. júl. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az első kérdésedre válaszolok. Minden baba csuklik, és az a jó!!! Aki nem érzi, annak is csuklik a babája, elengedhetetlen része a tüdő fejlődésének.
2011. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csuklás és a lábdagadás természetes,attól nem lesz baja.

Viszont a stressz azért is rossz,mert nehezíti majd a szülést.Én is sokat idegeskedtem az elsővel és nagyon nehéz is volt a szülésem.Ezt már sokan tapasztalták,akik stresszes kismamák voltak.Viszont a kislányom nem volt sírósabb,mint más baba,sőt nagyon kiegyensúlyozott gyerek.Inkább az számít majd,hogy szülés után ne legyél idegeskedő,mert az már kihat a kicsire és akkor tényleg ártasz neki,ha mindig érzi rajtad.

2011. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csuklás jó, fejlődik a tüdeje, ezért ne aggódj.

A lábdagadás magában nem baj, de ne lógasd, tedd fel minimum vízszintes helyzetbe, ha ülsz. Ha a lábdagadás mellett a vérnyomásod is felugrik, akkor irány az orvos, a terhességi toxémia jele lehet.

A stresszt kerüld, mert az tényleg nem tesz jót, kihat a babára.

Jósló fájdalom és leereszkedett poci után egy hétig húztam, kánikula utáni esős hidegfront megtette a hatását! :)

2011. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

A Babám, akkor már mindig sírósabb lesz vagy addig, amíg nem érzi, hogy teljesen lenyugodtam?

A stressz nehezíti a szülést is?

A lábdagadásom iszonyatos.

A vérnyomásom aránylag jó.

De ha kicsit mozgok, egyből ver a víz és felugrik a pulzusom is.

A Baba szívhangját figyelve mozgás után Neki is jóval több a pulzusa, ez menyire természetes?

Jósló fájdalmam szombaton volt.

A leereszkedett pocit pedig tegnaptól látjuk egyre lejjebb.

2011. júl. 20. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a baba sírós is lesz eleinte, ha te a pulzusod lassú, és a szívedre teszed a fejét lenyugszik, ha te szülés után is stresszes leszel, inkább az apukája tegye a mellkasára. De nem hiszem h mindez túl sokáig tartana, de tény ha te ideges vagy, akkor a baba is az lesz.
2011. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsot, nagyon kedves vagy!
2011. júl. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!