Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számításaim szerint 6 hetes...

Számításaim szerint 6 hetes vagyok. Orvosom csak petezsákot látott. Ez nagy baj igaz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 06:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

egészen pontosan GS.16mm CRL:3,3mm én számításom szerint már elmúltam 6 hetes övé szerint kérdéses és még nem volt szívhang.

rá 1hétre teli hólyaggal majd eldurrantam hüvelyit is csinált vert.

azóta 26hetes vagyok.

de az is igaz hogy bármikor történhet gond ha vert is a szíve.

legjobbakat és nyugi.

2011. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves bella83,

Nagyon köszönöm válaszod!!! Igyekszem lenyugodni, bár igen nehéz...

Nem az első terhességem, nem parázom, dramatizálom túl! Csak félek Ne legen probléma! Kisfiam nagyon várja már a tesót...

Majd írok pénteken mi volt!

2011. júl. 19. 07:58
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem jók a számításaid, nekem is juni-14-15 volt ovum, ultrahangos követése volt tehát száz százalék, az alapján 5+3 vagyok, tehát betöltött öt hét és három nap, az igaz, hogy a hatodik hét de még nem betöltött hatodik, az orvos pont azt látta amit ilyenkor kellett, ne aggódj.
2011. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Június 2.-án volt meg utoljára.
2011. júl. 19. 08:17
 15/27 anonim ***** válasza:
Értem nekem meg juni 11.-én, de ha az ovud 14-15.volt akkor értsd meg ,hogy valóságban nem vagy még betöltött hat hetes, csak a kalkulátor szerint ami a mensi első napját veszi alapul, a valóság viszont más, ezért kérlek, hogy ne aggódj.
2011. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen!! Próbálok nem aggódni...csak iszonyú nehéz! számolom vissza a napokat péntekig!!! Köszönöm a bátorító szavakat!!!!!!!!!
2011. júl. 19. 08:22
 17/27 anonim ***** válasza:
Mindjárt itt a péntek:) relax!!:)) na látod én épp ezt akartam elkerülni ,úgy,hogy két hét múlva megyek először dokihoz, mert az elsőnél én is így jártam, rágtam a kefét, amikor csak petezsákot látott és nem pulzált a szivecskéje, de mire mentem addigra okés volt minden csak épp öregedtem az aggodalomtól tíz évet:)
2011. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Szívverés reményében toltam ki pont 1 hetet az orvoslátogatást! Lehet még többet kellett volna:( Jaj..mindjárt péntek:)
2011. júl. 19. 08:35
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim az Ő gépén nagyon mást látott, mint a nagy uh-on. NAgyon nehéz ezt mondani, de ne aggódj, mert ezek az uh-ok amik a dokik rendelésein vannak, hát szóval nem szánják rá a pénzt egy korrekt gépre. Engem a kórházban megnéztek utána és minden oké volt. Dokim meg azt mondogatta, hogy akkor nagyon bevackolta magát egy csücsökbe, és azért nem látta rendesen.
2011. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, amikor a dokid nem látott semmit, hányadik héten volt? Utána mikor mentél vissza??

Folyton a sírás kerülget...:(

2011. júl. 19. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!