Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan mondják érzik amikor...

Edus83 kérdése:

Sokan mondják érzik amikor még a teszt ki sem mutatta, hogy terhesek! Normális, hogy én nem érzek semmit azon kívül, hogy émelygek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 07:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek:))
2009. ápr. 2. 11:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is éreztem, hogy babás vagyok! Főleg azért, mert nőtt a mellem és érzékennyé vált és állandóan éhes voltam! Nekem ez súgta azt, hogy teszteljek! :) Mensi alapján nem tudtam volna, mert rendszertelen lett előtte a gyógyszer abbahagyása után! Szóval azért én már számítottam rá, hogy baba lesz! Én nem mondanám, hogy a nők bebeszélik maguknak! Van aki megérzi! Az csak jó, ha alig van tüneted, mert nem fogsz sokat szenvedni! És rosszat abszolút nem jelent! Sógornőmnek sem volt az apróbb kis szédelgésein kívül semmi tünete! Jobban pörgött terhesen, mint nem terhesen! :)

31 hetes kismami

2009. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!