Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokan mondják érzik amikor...

Edus83 kérdése:

Sokan mondják érzik amikor még a teszt ki sem mutatta, hogy terhesek! Normális, hogy én nem érzek semmit azon kívül, hogy émelygek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Teljesen normális. Én sem éreztem semmit csak a vérzés maradt el. Nekem semmi különösebb terhességi tünetem nem volt még eddig, 23hetes vagyok.

Ne aggódj, inkább örülj, hogy nem érzel semmi kellemetlent.

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm már azt hitem érzéketlen vagyok:))!!Bár azon is el sírom magam ha szépen süt a nap:))
2009. ápr. 2. 07:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen korai tünetek inkább bebeszélt dolgok. Én 4 terhességből 4 babát szültem és soha sem éreztem sem a beágyazódást, nem voltak különféle tüneteim se. Nyugi, nem te vagy érzéketlen, ez a normális. Persze, vannak nem is kevesen, akik a vérzés elmaradása után a termelődő hormonok hatására tényleg valódi tünetekkel küzdenek.
2009. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én halottam olyn anyukát is, aki azt akarta megmagyarázni, hogy érezte, mikor megtermékenyült. szeritem ez butaság. nem mindenki van rosszul terhesség alatt...
2009. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én utólag tudom hogy "jaaaa, azért volt!" mikor a beágyazódás volt -én nem tudtam- olyan fáradt voltam mint még soha!! Már a többiek is csodálkoztak hogy mi van velem, a munkahelyemen egyszerűen majdnem elaludtam. Aztán még a nem várt előtt pár nappal elkezdett fájni a cicim de nagyon, ami előtte nem fájt és hőemelkedésem volt, erre mondták hogy nem vagyok-e terhes? Na akkor kezdtem el gyanakodni. Aztán a teszt be is bizonyította, hogy igen. :) (Sajna nem maradt meg)


Ha nincs semmi tüneted az sem baj. Most másodjára vagyok terhes ennél is hasonlóan indult. De akkor meg el voltam foglalva a szakdolgozatommal így nem is törődtem vele. :) Már 14 hetes vagyok.

Az émelygés is elég, a többi jön később, ne aggódj:) Én pl nem hánytam, de az émelygés még néha előjön!


Ha baba van, akkor GRATULÁLOK!

2009. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nekem eszembe sem jutott,hogy terhes vagyok...voltak furcsa dolgok, de mindig annak tudtam be,hogy biztos megfog jönni és pl. azért feszül a mellem...ezért van az a "mindjárt megjön" érzés...2 hónapos elmultam mire orvos is kimondta,h babás vagyok!:) :) Addig ezeken kivül nem volt semmi tünetem...na de azután!!! :) :) 22 hetes km
2009. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 3 éve augusztusban (31-én)tartottam a névnapomat!Volt pia minden!Este lefeküdtem nem mondhatni hogy húú de részeg voltam de nem voltam józan sem!Hajnalban ahogy megfordultam nagyon kicsi nyillalást éreztem a a bal petefészkemnél nem tulajdonítottam neki semmit de akkor már elég sokat jártam pisilni gondoltam felfáztam!!!A menszimnek 6-án kellett volna hogy megjöjjön.Mindegy a lényeg hogy semmi tünetem volt de szinte éreztem hogy babám van!El is mentem tesztet venni és + lett!!!Ugyhogy sztem van aki megérzi!!!A kis drágám most lesz májusban 2 éves):):)
2009. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális, bár én is valamiért megcsináltam a tesztet, még mielőtt a menszim kimaradt volna. Van, aki minden hónapban megcsinálja, mert már annyira kíváncsi és vágyik a gyerekre, nálam nem ez volt a helyzet, egyszerűen éreztem, hogy itt van valami. 2 nap kellett volna még a mensziig, de reggel már undorodtam a kedvencemtől, a kaukázusi kefírtől, amit azóta sem tudok megenni.
2009. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a beágyazódást éreztem, de csak onnan tudom, hogy hőmérőztem és kb. tudam mikor kell megtörténnie. Aznap két nagyo erős görcsöt éreztem, de ennyi. Azóta sm érzek semmit, csak a mensim maradt el és a derekam fáj nagyon. Előző terhességemnél még ennit sem éreztem a 7.hétig.
2009. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja még annyi volt gyanús, hogy iszonyatosan fáradt vagok. Én az éjjeli bagoly most 9-kor már alszom. :)
2009. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!