Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-hetes vagyok de én még...

30-hetes vagyok de én még mindig nem olyan erőssen érzem a babámat. Gondolom, hogy a kövér hasamtol van ugye?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire kövér az a pocak?Azért attól gondolom belül érzed hogy mocorog nem?
2009. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de érzem hálistenek.de csak mocorgást,néha kinyom valamit.csak sajnos nem rug szét
2009. ápr. 2. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kövér vagyok és én sose éreztem h szétrugott volna odabent.Valahogy nem volt átmenet mert korábban amikor azon paráztam h nem érzem rendesen azt mondték h még kicsi és sok helye van most meg h már túl nagy és kicsi helye van.Már csak ritkén rug inkább csak helyezkedik és konyomja magát.

35 hetes kismama

2009. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap kezdem a 38. hetet, és sokszor izgultam, hogy nem mozog annyira aktívan, mint ahogy mások mások mesélik a saját babájuk mozgolódását.

Lehet, hogy kicsit vastagabb a hasfalad, és ha elöl tapad a méhlepény akkor még kevésbé érezheted, de sztem ő is nyugisabb baba típus.

Ne izgulj, én már járok NST-re és minden rendben van, csak a mi kislányunk megfontoltabb, :) mint a többiek. A doki mosolyogva mg is jegyezte: "lusta, mint az apja.."

Ne félj, minden baba másképpen viselkedik, nekünk legalább nem rúgja szét a hólyagunkat, nem feszíti szét a bordáinkat, egyszóval már most nagyon rendes gyerekek!

Nyugodt és szép babavárást!

2009. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!