Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit latott a doki 6hetesen?

Mit latott a doki 6hetesen?

Figyelt kérdés
Volt szivhang, de nagyon fura adatokat mert.Clr=2.8 mm, petezsak viszont 22 mm. A gep 5 het+6napot irt, ami jo lehet.Viszont dokim mondta, fura es visszarendelt ket het mulvara.Aggodom
2011. júl. 13. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg a dokid? 2 hétig szenvedsz még?

Hívd fel!

2011. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mondta, hogy mi fura?


Szerintem egyébként 6 hetesen teljesen rendben van a 2,8 mm, és szuper, hogy szívműködés is volt már.

2011. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek.Ejjel annyira kikeszitettem magam,h inkabb bementem az ugyeletre,gorcsolgettem is.Ma mar nem annyira erosek a gorcsok,de meg vannak,viszont baboka nott 1 nap alatt 1mm-t, ami tok jo. kicsit hulyenek neztek az ugyeleten,de legalabb mar nem aggodom
2011. júl. 14. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Görcsökre nem mondta a dokid, szedj magne B 6 ot?
2011. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mondta szedem is,de nem igazan segit.most meg masfel het es megyek kontrollra. muszaj, minden oke legyen.
2011. júl. 14. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Feküdj amennyit csak tudsz!! magne b6, pihi és sok sok folyadék! nekem ez volt anno a papíromon,amikor görcsöltem kora terhesen!

Drukkolok!!! nem lesz semmi baj:)

csak pozitívan!!!

2011. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!