Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, akinek nem jött...

Volt olyan, akinek nem jött be a 4d-n látott nem?

Figyelt kérdés
Holnap indulnék ruhákat venni a babámnak, de a 22 hetes 4d-n kívül egy orvos sem tudta megmondani a nemét, mert nem mutatta magát! Viszont a 4d-n 100%-ra megmondták, hogy kislány, még a szeméremajkait is meg tudta mutatni a doki! Az lenne a kérdésem, hogy volt már valaki olyan helyzetben, hogy ennek ellenére ellenkező nemű babája született? Előre is köszönöm a válaszokat! 32 hetes km
2011. szept. 1. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem járok ott ahol te. De ha bizonytalan vagy akkor lehet csak fehér ruhácskákat vegyél egyenlőre. Én legalább is így tennék.
2011. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha láttátok a lényeget 4D-n akkor az már nem változik!

Én anno 27 hetesen voltam 4D-n és 100 %-as láttuk, hogy kislány és kislány is maradt! :o)

2011. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is, ha egyértelműen látják (látjátok) a nemi szervét -esetleg kép is készül- akkor tuti, hogy nem változik. A lányomnál is megmondták, hogy nunis és utána már nem is aggódtam, hogy mi lesz ha fiú lesz. Most a 16. héten voltunk 4D-en és ahogy azt a bigyót a hasamra rakta egyből a kukiját láttuk, de én már előtte (a fogantatás után 1 héttel éreztem, hogy Ő ott van és hogy kisfiú) megéreztem. Boldog babavárást!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 20 hetes magzat anyukája

2011. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én 20hetesek vagyunk.

16hetesen tippeltek hogy kisfiú, rá egy hétre voltunk 4D-n ott is kisfiú mondtak, de egyik sem merte 100%-ra mondani, aztán 19heti uh-n meg ugyanaz aki először fiúcskát tippelt azt mondta nem látott herezacsit lehet kislány...

Mi is tervezünk még egy 4D-t 27.héten, akkor már csak tuti lesz! Az elején még egész egyformák, könnyen lehet eltéveszteni.


De megfogadtam, hogy kövi babánál, amíg nem 100%, tehát 20-on valahányadik hétig nem is mondjanak semmit majd, megkavarja az embert.

De nem bírom ki, hogy ne nézelődjek, kicsit nehéz, hogy pl. na ez tán túl fiús, vagy lányos, addig próbálok csak unisex dolgokat vásárolni, úgyis mikor olyan picúrka fontosabb, hogy jól ráadható és mosható legyen. A tarka-barka ruhákra az utóbbi pedig nem igen jellemző.

Aztán mikor már kint van akkor is ráérünk majd egyénre szabott rucit venni neki.

2011. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4d-n 25 hetesen voltam és egyértelműen kislányt láttunk. Nem is változott, már 11 hónapos kiscsaj. :)

Ha a doki egyértelműen megmutatta, hogy mije van, ha szépen látszódott, akkor nem fog változni a neme.

De ha aggódsz, akkor unisex fehér, sárga, zöld ruhákat vegyél egyelőre.

2011. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia nekünk 4d n 3x mondták hogy kislány az is lett már 19 hós nagylány...3 csikocska van az uhn..)))
2011. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia,

a fiamnál a 4D-n egyértelműen megmondták a 16. héten, hogy kisfiú, kép is készült a kukijáról, tényleg kisfiam született.

most a 18. heti genetikai UH-n, ami tényleg nagyon jó minőségű gép volt kislányt mondtak, de holnapra van időpontom 4D-re, mert nem tudom elhinni. remélem nem nő kukca, de a 4D-ben jobban bízok.

2011. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bízom a 4d-ben, meg az orvosban, mert nagyon jó, úgy mentünk direkt hozzá, ráadásul másik városban is van, pedig a mi kórházunkban is van 4d! A 20 hetes uh-on nem mondta biztosra, hogy kislány, de lehet... Rá két hétre meg lett erősítve a 4d-n, úgyhogy hátha! Boldog babavárást mindenkinek!
2011. szept. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!