Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen normális, hogy a...

32 hetesen normális, hogy a hátam szét akar robbanni egy ponton?

Figyelt kérdés
Pár hete fáj a bal lapockám alatt egy ponton, de ez csak egyre rosszabb. Már ha 10 percnél többet vagyok függőleges helyzetben, iszonyatosan fáj, és néha ugyanazon a " szélességen" elől, a mellem alatt is megfájdul. Mintha kést forgatnának benne. Ilyenkor le kell feküdnöm, így 10-20 perc alatt elmúlik, de aztán újrakezdődik. Mi lehet ez? Volt valakinek ilyen? Alig bírom ellátni a 2 évesemet, meg a háztartást.... :S És most is le kell feküdnöm...
2011. júl. 12. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz lehet hogy elfojt a magzatvíz , szerintem beakadt 1 ideg de télleg menj orvoshoz
2011. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek délelőtt. De a magzatvíz nem folyt el. Vagy ennek mi köze lenne hozzá? Még csak nem is szivárog szerencsére. Viszont én is arra tippelek, hogy valaki ott nyomhat egy ideget. De csak függőleges helyzetben, ha ülök/állok.
2011. júl. 12. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Mielőbb doki lásson, valószínűleg ideg vagy izom! Az első csak jópofa akart lenni a magztavízzel :)

Amúgy én 23 hetes vagyok és vagy egy hete elől nyomódik valami, és hát igen 2. baba....úgyhogy átérzem a problémádat ....:):S

2011. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lapockám alatt nekem is szokott fájni,de nálam azért van,mert éjszaka már nem tudok hogy feküdni úgy,hogy mindenkinek jó legyen,és elfekszem "magam". A mell alatti éles fájdalomra meg csak azt tudom írni,hogy többedik terhesség,több nyűg! (ez a lapockára is igaz). Beszélhetsz az orvossal,valószínű utalgatni fognak ide-oda,de konkrétan nem igen találnak semmit!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:4 és 2 éves csajok,31hetes anyukája

2011. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, Kedves 1.!: mi köze is van a nem elfolyt "elfolyt" magzatvíznek a kérdező problémájához?!
2011. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát, holnap megkérdezem, de az ide-oda utalgatásokban most nem vagyok benne :)

1. válaszoló biztos szeret " poénkodni " , de a %-ából ítélve nem mindenkinek van humorérzéke... :D

2011. júl. 13. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Van benne valami!
2011. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt Ő komolyan gondolta ... :):D
2011. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!