Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, Már harmadjár...

24 hetes vagyok, Már harmadjára "jött" vissza a hányingeres időszak, miért?

Figyelt kérdés
Először 7-16ik hétig tartott, aztán elmúlt, majd újra jelentkezett 19-22 között most 24 hetes vagyok és intenzíven rákezdett, két napja hányással kezdema napot... kár volt azért a fincsi sajtos szalámis ubis kenyérért... :( Még savas sem volt olyan hirtelen fordult vissza..
2008. febr. 27. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, a hormonok miatt. nekem is időszakos, nincs ezzel semmi baj. Csak kellemetlen.
2008. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Myugi...gondolj arra, hogy van aki a 9 hónapt végig hányja...bár, az hogy másnak rosszabb, általában nem vígasztaló, de örülj inkább és ez az időszak úgyis elmúlik...legkésőbb a 9 hónap elteltével, de akkor meg ott lesz Neked a baba és mindent feledtet...kitartás..egy szintén hányós várandós
2008. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Én a 29. hétnél tartok és sajnos az elejétől fogva hányingerem van. Még a fogmosás is kész tortura, mivel ahogy közeledik a számhoz a fogkefe már öklendezem , ugyhogy gondolhatod...
2008. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,27 hetes vagyok,és nekem is most tért vissza ez a hányinger,egy barátnömnek is,mert ahogy nö a baba haja gyomorégést csinál azt pedig hányinger követi,meg hát a hormonok ...
2008. febr. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!