Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott méhszájjal fürödtem a...

Nyitott méhszájjal fürödtem a Dunában? Nagy baj nem lehet ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a Dunán fürdeni,és ma meg a nődkoimnál ő meg azt mondta hogy időközben kinyiltam méhszáj érték 2222.Levette a kenetet és ennyi.Azt mondta 1 hét mire eredmény lesz.Más volt esetleg hasonló helyzetben?
2011. júl. 10. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a Duna vize nagyon szennyezett, teljes hosszában, mivel az összes szennyvizet beleeresztik. Sok ember ha lábát beleteszi már kiütést kap tőle. Gyerekkoromban még fürödtünk benne, de most a kutyámat nem engedném bele. Nekem megengedte a doki a 7. hónapban hogy termálba fürödjek, ha nem forró, de nem mertem megkockáztatni, nem éri meg. Nekem csak 1 u. a méhszájam, de inkább itthon sem fürdök, kibírom ezt a kis időt, kitartás nektek is.
2011. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Reméljük nem lesz semmi baj, a kenet eredmény majd elmond mindent. Mennyi idős terhes vagy? Az az igazság, nem bántásból mondom, de valóban tudvalevő, hogy a Duna vize nem tiszta, én sem mentem volna bele terhesen, akár 10 hetes vagyok, akár 35 hetes. A méhszájértékedből arra következtetek, hogy már mindenképp a második felében vagy benne a terhességednek. Reméljük nem lesz semmi probléma!
2011. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Miután megmondta a dokid, hogy kinyíltál, akkor nem mondtad el neki, hogy fürödtél a Dunában? Mert akkor rögtön tudott volna rá valamit mondani.
2011. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Aki felnőttként nem tudja, hogy a Duna mocskos mint a franc arra nem tudok mit mondani... Tengerbe, Balatonba, Velencei tóba én is bemennék és igaz, hogy a méhszájnyílást nem tudhattad, strand, Duna kizárva, akár zárt, akár nyitott az a méhszáj.


Én is úgy vagyok vele, hogy a kutyámat nem engedném bele...

2011. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagytok tévedve a Dunával kapcsolatban. Természetesen nem a Margit Híd lábánál kell fürdeni, de vannak szakaszai, amik tiszták, és lehet benne fürdeni, sokkal kevésbé rossz, mint a 28 fokos Balaton, ahol ráadásul tőled pár méterre pisil bele mindenki...


Én 7. hónapban (igaz zárt méhszájjal) de fürödtem a Dunában, kutya bajunk nem lett. Sok-sok éve fürdik ott az egész család (Leányfalunál), senkinek semmi baja, strandra csak egyszer kellett elmennem, ott rögtön össze szedtem egy jó kis fertőzést és szembajt is...

2011. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 sumergo ***** válasza:

Reméljük a legjobbakat, h nem lesz semmi gond!

Nemrég volt egy hasonló kérdés, h ki megy fürdeni, és ki az aki nem. Én ott is azt írtam, nem merek menni sehová sem, inkább itthon hűsölök. Jó páran lehurrogtak akkor is! Na ugye, az ember soha nem tudhatja mikor nyílik ki a méhszáj! Persze a nők nagy részének szerencsére semmi baja nem lesz a fürdőzéstől, de én pont ezért nem mernék kockáztatni.

23 hkm

2011. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%

Nézzetek már meg egy térképet, hány település fekszik a partján... szerintetek ezeknek a városoknak hova megy a szennyvize???

Magyarul kakilében fürödtél, kedves kérdező, és pont, mivel folyóvíz, sokkal rosszabb az öntisztulása, mint mondjuk egy tónak, pl. Balaton.

Az meg, hogy más a csecsemőjét beleteszi... no comment. Ettől még nem lesz tiszta, fürdőzésre alkalmas a víz.


És hogy milyen következmények lehetnek?

Barátnőmnek sima felfázásából 2 nap alatt lett olyan szintű fertőzése, hogy 31. héten meg kellett császározni, a baba már a méhben fertőződött, agyvérzést volt, leálltak a veséi, hetekig élet-halál között volt, most már ovis korú, ki tudja hány műtét van mögötte, és se beszélni, se járni nem tud :(


Kívánom, hogy Ti megússzátok, de soha többé ne legyél kérlek ilyen felelőtlen!!!

2011. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!