Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott méhszájjal fürödtem a...

Nyitott méhszájjal fürödtem a Dunában? Nagy baj nem lehet ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a Dunán fürdeni,és ma meg a nődkoimnál ő meg azt mondta hogy időközben kinyiltam méhszáj érték 2222.Levette a kenetet és ennyi.Azt mondta 1 hét mire eredmény lesz.Más volt esetleg hasonló helyzetben?
2011. júl. 10. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet belole nagy baj is, de ezen ne agyalj addig, amig az orvos megkapja a kenet eredmenyeit.
2011. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mint pl...szeretnék utána nézni de nem nagyon taálok semmit a oogleban.
2011. júl. 10. 21:19
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerencsére a Duna elég hideg, nem hinném, hogy túl sok kórokozó megmarad benne. A Balaton, vagy valami meleg vízes gyógyfürdő más lenne...

Ne aggódj!

2011. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
A Duna olyan mocskos, hogy nem terhesen sem mennék bele, nemhogy terhesen. Ha zárt a méhszáj, ha nem. De most már eső után köpönyeg, remélhetőleg megúszod, de hogy ennyi eszed legyen, majdnem anyuka :(
2011. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

kedves utolsó képzeld el.Hogy anyuk vagyok már mert ez a 2. babánk és nem kell bunkóskodni!Ez megy bezzeg mindig a saját hibájában az ember a gerendát sem veszi észre máséban pedig a szálkát is....Ez megy bírálni a másikat feltettem egy kérdést de nem kell hurrogni!!!!!!!!!!

aprópó még szinte ujszülött gyerekek is voltak és rengeteg kisgyerek,egy csomó ember pedig ez nem a legforgamasabb fürdőhely...Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen birka a földön...

2011. júl. 10. 21:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném én azt a kismamát látni, aki magának észreveszi, hogy kinyílt a méhszája...

Nekem már nyitva volt a külső a 26. héttől. Az orvosom csak a meleg vizes strandot mondta, hogy ne menjek. Amikor rákérdeztem, hogy és az itthoni medencével mi a helyzet.. akkor azt mondta, hogy abba mehetek (sasát, vízforgatós, víztisztítós). Emellett a nyílt vizeket is javasolta. Ui. azok ahhoz, hogy a bacik meg tudjanak benne élni, főleg szaporodni tudjanak, hidegek..

A Duna mellesleg folyóvíz, még kisebb az esély a bacikra.

2011. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én is beírtam a google-be és találtam egy csomót:

[link]

2011. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De ez egy Vajdasági napilap cikke...
2011. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De mivel folyóvíz, épp ezért a bacik is folynak. Szerintem.

Az e.coli végbél baktérium, szinte természetes, hogy van ilyen a Dunában.

2011. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Én tavaly semmiféle folyóba, tóba, fürdőbe nem mentem már terhesen. Inkább nem kockáztattam.

Persze reméljük nálad nem lesz semmi baj emiatt.

2011. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!