Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy ugy feszít a...

Van olyan hogy ugy feszít a hasam hogy menni sem tudok, olyankor olyan kemény mint egy labda. Norális ez? 26 hetes.

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. Azt hittem le is szakad, úgy be volt keményedve. Nekem olyankor az segített, ha vettem be magnéziumot és leültem, kényelmesen elhelyezkedve.

Mostanában ilyen ritkán van. (35 hetes)

2009. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok és ugyanezek a tüneteim,az orvosom megfenyegetett hogy befektet a kórházba ha nem pihenek.
2009. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég sokat pihenek.Ezért nem is értem,hogy miért keményedik,fújodik fel állandóan a hasam.
2009. márc. 30. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem szinte az egész terhességemre kihatott a keményedés,úgy is,hogy nem dolgoztam sokat pihiztem és magnéziumot is szedtem napi 3szor 2db-ot,de semmit nem ért.Néha még akkor is bekeményedett amikor feküdtem.Azt hittem,hogy majd előbb meglesz a baba, de 4nappal a kiírt előtt született meg a fiam.Sok pihi,semmi cipekedés és magnézium,sajna mást nem tehetsz,nekem volt olyan,hogy szinte egész nap olyan volt a hasam mint a kő,hiába csináltam bármit.Bementem a dokimhoz,megnézett a babával nem volt gond,de,hogy miért lehetett azt ő sem tudta.Boldog gömbölyödést kívánok,és vigyázz magatokra.

7hós kis legény anyuja

2009. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!