Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet vagy olajat...

Milyen krémet vagy olajat vegyek terhességi csíkok megelőzásére? Nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
Állítólag az Ilcsinek van valami jó olaja, használta valaki?
2011. júl. 7. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mivel kened, ha hajlamos vagy rá akkor bármi lehet. Én dove testápolóval kentem és nem lettem csíkos.
2011. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is sima testápolókkal kentem, minden nap! Én sem lettem csíkos:) Szerintem az a lényeg hogy folyamatosan törődj vele. Kenegesd minden nap. De ha hajlamos vagy rá, akkor teljesen mindegy mit használsz!
2011. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Johnson's babaolaj vállt be, minden zuhanyzás után amikor még jó vizes voltam,kentem be magam vele.

De igazuk van az előző válaszolóknak, ha hajlamos vagy rá akkor teljesen mindegy mivel kened sajna :(

2011. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő ha olyan típusu a bőröm, ugyse lehet tenni ellene semmit.... és hát sajnos pont olyan típusu a bőröm. Másfél éves a kislányom, de szinte ugyanolyan csikos maradt a hasam. Ez van... :(
2011. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én általában sima vagy aloés Babával kentem és most jött ki a bőrömön egy pár csík a köldököm alatt, igaz szerencsémre azok sem vészesek, csak halványak, de azért vannak... Sajna tényleg ha olyan vagy, akkor kenhetsz rá bármi "csodaszert", akkor is kijön..
2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem az Oriflame-től jött be, nekik van ilyen stria elleni krémük.

Én sajnos már terhesség előtt is csíkos voltam, sok hízás-fogyás miatt, kipróbáltam vagy 20 félét, nekem ez vált be.

Még jó a Dove stria elleni kréme is, de szerintem tutibb az Oriflame-es.

2011. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semivel nem kentem, nincs egy darab csíkom sem (2 nagy gyrek után)
2011. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia

szerintem testvajjal kenjed, ha hajlamos vagy rá. dm-ben vagy mannaszappan.hu-n lehet venni jókat.

én a hol tengereset használtam, arenaban lehet kapni. (a tukmálósok), de jó a termékük.

3 terhesség után hasamon semmi, és ahol nem! kentem: a combomon van csík.

2011. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dm-ben lehet kapni Babylove testvajat én ezt használom és nagyon beállt,pedig nagyon kezdett síkosodni a hasam és mióta használom nem csíkosodtam tovább és a csíkok is halványodtak.

30hkm

2011. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mindegy, hogy a terhesség alatt milyen krémet vagy olajat kensz a borodre, a terhességi csíkok, striae, kialakulása genetikai dolog.. ha hajlamos vagy rá, akkor meg fognak jelenni, akkor is, ha drága csodakence-ficéket használsz..

a krémet a borod legfelso retegere kened, de a csíkok a legalso retegbol indulva kepzodnek, ahova ezeka kremek mar nem jutnak el..

a legfontosabb a borodnek: a sok folyadék bevitel, lehetoleg víz formájában..

keruld a szénsavas, koffeines vagy cukros italokat..

napi 2-2,5 liter víz a borodet is ruganyosabba teszi..

mellesleg a csíkok kialakulásában az eletkorod is nagy szerepet játszik.. minel fiatalabb és feszesebb a bor, annal nagyobb az esely a csikok kialakulasara..

2011. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!