Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen 2D ultrahanggal,...

13 hetesen 2D ultrahanggal, azt mondták az Istvánban hogy valószínű kislány. Elvileg nunit látott nem kukit. Szerencsére szétterpesztett a babócám. Mennyire hihetem el?

Figyelt kérdés
Nagyon magabiztos volt a doktorúr, még mutatta is, bár én abból semmit nem láttam. Mennyire biztos?
2009. márc. 29. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ennyi idősen nekem is lányt mondtak, a következő ultrahangon fiút. Azóta is fiú, de lehet, hogy a Tied lány, ha annyira jól látta a doki.Bár szerintem még elég kicsi, hogy 100% legyen. 30hetes kismama
2009. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mikor megkérdeztem, azt mondta csak akkor mondja hogy ha biztos benne. És a végén mondta, és mutatta is. Hát kíváncsi leszek mi lesz belőle! De a lényeg hogy minden rendben van és egészséges a pici!

Boldog Babavárást!

2009. márc. 29. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az Istenhegyi Úton a géndiagnosztikai intézetben voltam a 12 hetes 3d ultrahangon meg se nézték mert azt mondta hogy ebben a korban még nem lehet megállapítani.Nem tudom mi változhat 1 hét alatt,de én mérget nem vennék rá :-)) Nekem a 18. héten monta 100%-ra hogy fiú.Azóta se tudták megerősíteni.Remélem fiú,mert úgy készülünk:-).29 hetes mami
2009. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem majd a szülés után lesz biztos! Nekem amúgy még a 18. héten is azt mondták, hogy ennyi idősen még korai. Ahhoz képest, egy hét múlva a saját dokim megmondta (és mutatta a bizonyítékot)
2009. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Szent Istvánban a 12. heti genetikai uh-n a doki megmondta az ikreim nemét (egyik kislány, másik kisfiú). Azóta is stimmel a dolog, tehát már ilyen korai terhességnél is pontosan megállapítható.

Boldog babavárást!


28 hetes ikres kismama

2009. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én pénteken voltam az Istvánban 12.heti uh-n.Nekem kisfiút mondott a doki.Elég határozott volt.
2009. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi a választ! Gratula az ikrekhez! :)


Akkor kíváncsi leszek hogy a következő alkalommal mit mondanak! :)

2009. márc. 29. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetesen kislányt mondtak.

Aztán Amerikába utaztunk és jól bevásároltunk kislánycuccból, kb. 2 éves korig. Nagyon olcsó volt, kár lett volna otthagyni, a minőségről nem is beszélve.

Aztán 36. hetesen fiút mondtak, és kisfiúnk született.

Mit mondhatnék, az a biztos ha már megszületett.

Ja, kórházi szobatársam kisfiút várt, Gábor-t, és kislány lett a baba - azt sem tudták milyen nevet adjanak neki. Csak másnapra találták ki.

2009. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D Reméljük azért még a szülés előtt fogjuk tudni. Persze most még nem biztos, és tényleg az a tuti ha már megszületett.:)

Addig nem is vásárlunk, max semleges színekből, bár még ráér.

2009. márc. 29. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!