Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi haskeményedés a megenge...

Mennyi haskeményedés a megengedett?

Figyelt kérdés
23ik hétben vagyok! Egyre többször keményedik a hasam.Éjjel is arra keltem,hogy kő kemény a pocakom! Mennyire normális ez?
2011. júl. 6. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
max napi 10. orvos mit mond? egyébként a keménydés maga nem baj, csak ne legyen túl sok, mert az veszélyes, koraszülés miatt. az orvosnak mjd mindenképp említsed meg, vsz magnéziumot fog javasolni, vagy ha már szedsz, akkor megemeli az adagot.
2011. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit! Az orvos nem szereti ha a kismama bármit is szed! Igen azt tudom,hogy valamennyi keményedés megengedett,csak nem tudtam hogy napi mennyi! Dokinál amikor voltam még nem voltak keményedéseim,legközelebb 2hét múlva kell mennem!
2011. júl. 6. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
29 hetes kismama vagyok tegnap voltam védőnőnél pont erről beszéltünk. Méhösszehúzódás már lehet, de keményedés nem. Ez alapján korai még nálad a keményedés. Mielőbb keresd fel az orvosod.
2011. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetes vagyok és én is gyakran keményedek, éjszaka is van hogy arra kelek, de ülés közben is bekeményedek. Nekem az orvos csak annyit mondott, hogy pihenjek sokat.
2011. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!