Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka, vagy...

Van itt olyan anyuka, vagy kismama aki szlovákiábol van?

Figyelt kérdés
menyi anyaságit kapnák, ha ki voltam írva ( 2010 március 29-től dolgozom, decemberben lettem terhes, 2011 február 02-tól vagyok kiírva rizikós terhesség véget , és szeptember 04. vagyok kiírva a babával ) hol tudnám kiszámolni hogy kb. menyi anyaságit kapnák?
2011. júl. 5. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is Felvidéki vagyok, de azt tudom, hogy az utolsó szavad helyesen kapnék, és nem kapnák. Bocs, de ez komolyan sérti a szemem.

Én bementem a hivatalba, és azt mondták, hogy most egyesítettek. 190 euró jár mindenkinek.

Most azt hallottam, hogy szept. 1. től változnak a törvények, hallottam olyan rémhírt is, hogy elveszik a kocsipénzt, és csökkentik a 190et is, de ez nem biztos. Menj be a hozzád közel lévő hivatalba, és érdeklődj. Segíteni fognak.

2011. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!