Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kismama Szlovakiabol kap...

Kismama Szlovakiabol kap segitseget Magyarorszagrol a H1N1 vedooltasra?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok, szeretnem magam beoltani a H1N1 virus ellen, de sajnos nalunk Szlovakiaban nincs. Tudtok nnekem segiteni?
2009. dec. 3. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eljössz ide, kifizeted a pár ezer forintot és beoltanak.
2009. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legutóbb azt nyilatkozta az egészségügyi miniszter, hogy uniós egészségbiztosítási számmal, ha az orvos felírja, akkor meg lehet vásárolni a magyar oltóanyagot.


Tehát, ha a dokid felírja, akkor átjössz, megveszed, és otthon beadatod.

2009. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az unió bármely tagállamának recepjét nálunk is ki lehet váltani, így, ha az orvosod otthon felírja neked a magyar oltóanyagot, akkor minden gond nélkül kiválthatod bármelyik magyar patikában, aztán otthon beadja az orvosod. Százával jönnek naponta Szlovákiából a magyar oltóanyagért és ha van készleten, mindenki kiválthatja. Gyere Te is nyugodtan!
2009. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írom a következőket, de egyszer egy olyan mondat hangzott el Slota szájából, hogy "Magyarország rákos daganat Szlovákia testén". Most még is ide kell jönnötök, mert ti nem tudtok oltást gyártani? Milyen érdekes...
2009. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a segitseget. Orulok, hogy magyarorszag ilyen segitokesz.


Neked meg azt uzenem, hogy nekem es a babamnak semmi koze Slotahoz.

2009. dec. 5. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, meg nem is kötekedésből írtam, gyertek nyugodtan, csak hogy ilyenek hangoznak el...
2009. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!