Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd hízni vajon a...

Mikor kezd hízni vajon a kismama? Van aki már a 3-6 hét környékén hízást észlelt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hízik ilyen korán, az inkább vízvisszatartás lehet. Az első hónapokban még nem akkora a baba és a méh sem, hogy emiatt hízzon a kismama. Ilyenkor a keringő vér mennyisége már nő, ez okozhat csekély hízást. Itt megnézheted, mi az átlag: [link]
2011. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos én a 7.hétre már 3 kilót híztam.Meg van az oka, mert hatalmas lett az étvágyam, egész nap farkaséhes vagyok és csak ennék.

Az első babánál 28.hétig 1 kiló se jött fel,és szüléskor + 10 volt rajtam.Nagyon félek, hogy el fogok hízni :S

2011. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 11hetes vagyok de sajnos még egy dekát sem híztam:( hízás helyett lefogytam 44kg-ra.:( 48kilóval indultam. Én már nagyon várom, hogy hízzak:)
2011. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már az első hónapban híztam 5 kilót, mert letettem a cigit, és ettem helyette... :P
2011. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én 8hetes vagyok, és eddig 1kgot fogytam. Pedig nem csinálok semmit- igazából nem hányok, nem vagyok rosszul, de egyszerűen semmi sem esik jól. Pedig éhes vagyok, de ha benézek a hűtőbe, vagy kajára gondolok, akkor elmegy az étvágyam- nem értem.
2011. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél változó.én például most 39 hetes kismama vagyok,péntekre vagyok kiírva és csak 6kilót híztam.de van olyan aki 10 hetesen már 4kilót felszedett.
2011. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En csak akkor hiztam nagyon az elejen, amikor az elso babat varva a terhesseg kiderultekor tettem le a cigit. Allando jelleggel faltam, sajnos cukros gyumolcsle volt a kedvencem. Ram az elso trimeszter vegere mar 8 kilo jott fel. Amugy vekony vagyok, szoval nem volt ez tragdia.


De normal esetben max a termeszetes 1-2 kilos sulyingadozasnak kellene meglennie az elso hetekben, esetleg fogyasnak a hanyas, hanyinger miatt, de hizni meg nem nagyon kellene 3-4 kilokat.

2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az első másfél-két hónapban híztam az össz gyarapodásom FELÉT!!! (összesen 12kg-ot szedtem fel).

Gondolom, akinek vannak reggeli rosszullétei, az nem ezt tapasztalja, de nekem nem volt:-)

Egy ismerősöm az elején még fogyott is!

2011. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én felszedtem 3 kilót, de 3 hete csak hányok, úgyhogy 3-4 kilót lazán leadtam már..:(

11 hetes vagyok, a pocim már látszik, pedig első baba és fogytam is egy csomót.(nem volt súlyfeleslegem amikor terhes lettem 176 cm magas vagyok 64 kilóval kezdtem:))

2011. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél 12 kg-ot híztam. Ami normális, 50-ről indultam. Általában a kisebb súlyúak többet szednek fel. Persze nem tv.szerű. A kórházból szülés után 4 nappal 55 kg-mal jöttem haza, majd miután rendesen visszahúzódott a méhem és eltelt 4-5 hónap, megint 50 lettem. Így is kezdtem most a másodikat. Most kb. a 6.héten lehetek és reggel 51.5 kg voltam. Ez valószínűleg nem hízás, csak a víz, a megnövekedő méh, vérmennyiség, stb.
2011. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!