Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kell számolni...

Hányadik héttől kell számolni a napi 10 mozgást?

Figyelt kérdés
Én most a 27. hétben vagyok és egész nap nem akar ma megmozdulni, de tegnap is csak 2x éreztem!Kell aggódjak?
2011. júl. 3. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Vannak babák, akik sokkal nyugisabbak, vannak akik meg megállás nélkül nyüzsögnek.

Nekem pl. csak egy bizonyos testhelyzetben mozgott. Éjjel pedig egyáltalán nem. Azt szokták mondani, hogy akkor szülés után is nyugisabbak éjjel. Nálam be is vált, mert másfél hónapos kora óta átalussza az éjszakát.

Ha jól tudom, régen azért volt fontos, hogy figyeljék a mozgások mennyiségét, mert nem voltak ilyen fejlett műszerek. Most meg már úgy is látják, ha valami baj van. De ha akár egyszer is megmozdul, akkor már tudod, hogy él.

2011. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj!Szerintem számolgatni sem feltétlen kötelező!Én legalább is nem számoltam soha!Az én kisfiam szinte csak éjjel volt aktív!
2011. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, csak az utolsó hetekben "kell" számolni, de az előző terhességemnél a dokim nekem is csak annyit mondott, hogy arra figyeljek, hogy minden nap érezzem. Most 31 hetes terhes vagyok, ez a pici sem viszi túlzásba a kapálózást, de szerintem ez betudható az állandó időjárásváltozásnak is.

Szóval ne aggódj! Ha naponta legalább egyszer "bejelentkezik", akkor minden oké odabent!

Boldog babavárást!

2011. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mától kell, vagyis 34. hét.
2011. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 32 héttöl kelletett ugy hogx pl.8 órátol mennyi idö tellik el míg 10et mozog.34hkm
2011. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!