Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10+4 hetes kismama vagyok,...

10+4 hetes kismama vagyok, három napja olyan furán húzódik, meg feszül a pocakom, de nem kivül hanem belül érzem, a méhemnél és körülötte. Nem nagyon tudom leírni az érzést, nem fáj csak fura, olyasmi mintha izomlázam lenne. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Na épp itt volt az ideje, ha eddig még nem érezted :o)

Most már vagy 4 cm vagy már annál is nagyobb a kis lurkó odabent, kell neki a hely :o)

Boldog babavárást!

2009. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj de jó!

Én meg már azt hittem valami baj van!

Első babámat várom igy ha valami új érzés jön, mindig megijedek.

köszi

2009. márc. 28. 08:38
 3/5 A kérdező kommentje:
mostmár mindig így fogom érezni, végig?
2009. márc. 28. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Látod ebben még én is kispájás vagyok 9 hetesként, de nekem már 2 hete van ez az érzés. Hát egy darabig biztosan maradni fog. :o)
2009. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hetes vagyok, de ilyesmit érzek. El is rohantam a patikába magnéziumért. Nekem ez a harmadik terhességem, és az előzőeknél nem éreztem ilyent, csak félidőtől. Ekkor írta fel a doki a magnéziumot.

2009. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!