Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sok fehét túró szerű...

Nagyon sok fehét túró szerű folyás, a gomba elleni kúp csak 3 hétig hat és utána megint itt a gomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 hetes kismama vagyok, nem viszket és semmi kellemetlen tünetem nincs
2009. márc. 28. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 18 hetes (gombával küszködő) kismama vagyok. Nekem Canesten combit ajánlott az orvosom, azt mondta, ha újból visszatér a gomba, akkor csináljak végig még egy kúrát. És a legfőbb dolog a türelem.
2009. márc. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem azt mondta a dokim,a megnövekedett hormon miatt egész terhesség alatt lehet ez a gombás folyás,lehet egy időre eltűnik,de vissza fog jönni:(Én is canesteneztem a múltkor most jobb.Nekem sem viszket és nem fáj,erre a doki azt mondta,ha nincs panasz ne is kezeljük,mert tényleg egész terhesség alatt lehetne kúpozni:(20hetes km.
2009. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt sosem volt, terhesség alatt háromszor is. Mindenfélével kezeltem, de mindig kiújult. Amint megszültem, egyből elmúlt. Próbáld kezelgetni, és ne aggódj, idővel elmúlik. Viszont szülés előtt szólj a dokinak, h még mindig van (ha lesz még akkor)! Nekem emiatt alig látták, h szivárog a víz! (Négyszer vizsgáltak 3 órán belül, mire meglátták.)

A babának nem lesz baja, ne aggódj! Az én kicsim most 5 hónapos, és egészséges!

2009. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm a válaszokat
2009. márc. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!