Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki az 1. babát császárr...

Ha valaki az 1. babát császárral szülte, lehet h a második pici nem várja ki az időt és picit hamarabb jön a vágás vagy más miatt? Van összefüggés? A császár és a következő szülés között 20hó lesz kb.

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát vágás miatt biztos nem jön előbb:-)))

csak egyéb okok miatt.

2009. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 császáron vagyok túl mindkettő kiírt napon jött!25 hó van köztük
2009. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk 5 év van a két gyerek között, de azért leírom.

Az elsőt császárral szültem a 37. héten megindították, mert rossz volt a szívhangja.

A másodikat a 41. héten szültem, ő elindult magától, de azért burokrepesztés, meg oxitocin is volt. Őt rendesen sikerült megszülnöm.

Szerintem azért nem fogsz hamarabb szülni, mert az első császár volt, attól még túlhordhatod. Nincs összefüggés.

Könnyű szülést, és minden jót kívánok neked!

2009. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!