Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy járok jobban a magzati...

Hogy járok jobban a magzati adókedvezménnyel?

Figyelt kérdés
Én csak táppénzen vagyok,a 13. hétben járok,kb.60-65000 forintot kapok,a párom minimálbért,vagyis 70000-et kap utalva,plusz kézbe is kap fizut.?!Tanácstalan vagyok!
2011. jún. 30. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kapna kézbe fizut, akkor igénybe tudnátok venni az adókedvezményt.

Így még mindig ő jár jobban ha igénybeveszi.

2011. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megosztva is igénybe lehet venni!
2011. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én párom igaz 90-et kap utalva,meg kap kézbe is de az már nem hivatalos. Párodnál az is hivatalos?

Amúgy ő 10ezret kap havonta magzati adókedvezményt.

2011. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért: mi az a magzati adókedvezmény? Én még erről nem hallottam. Kinek mikortól és meddig jár?
2011. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amit kézhez kap,azt a plusz órákért kapja,és kézbe,nem bejelentett fizu.
2011. júl. 1. 07:29
 6/6 sumergo ***** válasza:
A magzati adókedvezmény a magzat 91 napos korától megszületéséig jár! Utána pedig ugyanúgy jár tovább, csak más néven, családi adókedvezménynek hívják. A nyomtatvány is ugyanaz, amin igényelni kell. Kell kérni az orvostól egy igazolást, bemész a munkahelyedre, és ott kell intézni. Ja, ha nem fizetsz adót, akkor nem tudod kérni, de kérheti a párod is, ha te nem tudod!
2011. júl. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!