Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen szorít a nadrágom....

7 hetesen szorít a nadrágom. Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Nem puffadok, szerencsére nem gyötörnek rossz tünetek...
2011. jún. 30. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már az első terhességemnél. :-) 11 hetesen terhesnacit vettem, meg bandázzsal hordtam a meglévőket.

Második terhességnél 7-8 hetesen már hordtam a terhesnacit, előbb is látszott meg hát ketten is voltak odabenn.

2,5 éves kislány és lassan 11 hós ikerfiúk anyukája

2011. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

így volt nálam is.Ekkor már nem gomboltam össze a gatyám, hanem fekete gumit akasztottam a gomb és a gomblyuk közé.Március volt,hosszabb felsővel fel se tűnt.

12-14hetesen már vettem terhes nacit, nem volt még nagy a pocim, de az sokkal kényelmesebb volt, főleg mikor ültem.

2011. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb az utolsó két hónapban hordtam kismama nadrágot. Addig minden ruhám kényelmesen feljött rám.
2011. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két terhességnél kb a félidőig a normál cuccaiamt hordta.
2011. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kényelmetlen volt, lehet, hogy a tudat :)
2011. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél már 8 hetesen szorítottak a nadrágjaim, igaz akkor nádszál vékony voltam.

Most a másodiknál, már a 6. héttől elkezdtem puffadni,de úgy,hogy mármár orvoshoz akartam menni mert félelmetes volt - így emiatt szorítottak a nadrágok,aztán a 9. héten elmúlt a puffadás és elkezdett a baba miatt nőni a hasam.

2011. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első terhességemnél hamar kezdett nekem is feszülni a hasam, de látványosan csak 20 hetesen kezdett nőni. most 11 hetes vagyok, már kismama nadrágot hordok, és úgy nézek ki, mint az elsőnél a 20. héten. :)
2011. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok, de már zavarnak az eddigi nadrágjaim, gondolom pszichésen. Én nem vagyok felpuffadva, csak egyszerűen a hasamon nem nagyon bírom elviselni még a farmert sem, holott én azt mindig is kényelmesnek találtam.

Én is gondolkodtam azon, hogy lehet megpróbálok egy terhesnadrágot,vagy veszek egy eggyel nagyobb méretű farmert, mert iszonyat idegesít.

2011. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!