Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon gyengén mozog a babám?!

Nagyon gyengén mozog a babám?!

Figyelt kérdés
Szinte alig.És tényleg nagyon gyengén érzem pedig 35 hetes vagyok.Idáig erősen éreztem,egészen máig.Ez normális?Félek nagyon hogy baj van!!!!
2011. jún. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de akkor miért ide írsz, és miért nem hívod az orvosod?

Ismerőssel történh olyan, h a baba be akart fordulni, de keresztben elakadt, az anyának hatalmas fájdalmai voltak, de az anyja ráparancsolt, hogy ez a terhesség végén ilyen, ne vinnyogjon, nem kell orvost hívni. Szerencsére , mivel 2 nappal a kiírt időpont előtt volt, be kellett mennie a kórházba egy utolsó ellenőrzésre, NST-re tették, és közölték, h innen ma már haza nem megy, mert gáz van...épphogy ki tudták várni, h az apa odaérjen, mert sürgősen meg kellett császározni.

2011. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig intenzíven mozgott akkor én mindenképpen

bemennék egy ellenőrzésre!Inkább egy felesleges út.....

2011. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a 33. hét környékén. Nagyon megijedtem, 1 napig figyeltem a mozgását. Sokkal gyengébben rugdosott, és sokkal kevesebbet. Nem számolom a mozgásokat, szóval el lehet képzelni mennyire feltűnő volt, és mennyire megijedtem. Bementem másnap a terhesgondozásra, mondtam az orvosnak és egyből meg is nézett uh-val. Szerencsére semmi nem volt. Azt mondta, hogy biztos az időjárás miatt. Azóta újra intenzíven és erőteljesen mocorog. De azért én is azt ajánlanám neked, hogy menj be és nézesd meg!
2011. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szabad egyből rosszra gondolni! Már elég nagy a baba és nem tud olyan szabadon mocorogni! De azért én is azt mondanám, hogy indulj be a kórházba és nézesd meg....mert ugye jobb félni mint megijedni....! Írj hogy mi volt!!!!!

2011. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!