Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell éreznem, ha csuklik...

Mit kell éreznem, ha csuklik a babám?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hidd el,azt érezni fogod ha csuklik! :)

Jó érzés!

2011. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha rángana belül a hasad. Valóban jó érzés, főleg éjszaka! :D :D Álmos vagy, aludnál, és azt várod, hogy hagyja abba. :D :D
2011. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bizony h érezni fogod:)nem lehet eltéveszteni:)

az egész pocak ütemesen megremeg szemmel láthatóan is:)

mi a párommal mindig olyan jókat mulattunk rajta, rátette olyankor a kezét is h érezze ne csak lássa...

alig várom hogy a mostani pocaklakóm is akkora legyen már hogy érezzem:)))

2011. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
38. hétben vagyunk és még egyszer sem tapasztaltam ütemes remegést ... úgyhogy ... fasza ...
2011. jún. 26. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:

attól még semmi baj ha nem érzed.

az én babám állandóan csuklott minden este 20 percig szinte már fájt.

uh mondta is a nő hogy mohó egy baba :D


gratula amúgy :)

2011. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos érezted csak nem ismerted fel. Ütemes ritmusos rángatózás. De nem olyan erős mint a rúgás. Biztos csak nem gondoltad, hogy az az.
2011. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ütemes lüktetések.
2011. jún. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban ütemes rángások.

Amiket viszont írtatok, hogy tudni fogod...

Magamból kiindulva: második baba, 28-ik hét és két napja érzek folyamatos motoszkálást, akár perceken át, de nem merem azt mondani, hogy biztosan tudom, hogy csuklik. Pedig tudom milyen az, a kisfiammal biztosan tudtam, ő minden nap szinte azonos időben csinálta, de most nem tudom, hogy csuklás-e amit érzek, nem olyan, csak percekig lüktet és az is főleg lefelé.

2011. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!