Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell számolni a baba...

Hogy kell számolni a baba napi mozgását?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta,hogy napi 10x kell mozognia. Ezt hogy érti?
2011. jún. 24. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel. Ha 5 percig abba se hagyja a ficánkolást, akkor az hány?
2011. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jaj, ne! Még mindig számoltatnak?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Gondolom érzed, hogy mozog-e a babád. Ha véletlenül kevesebbet mozogna, biztosan feltűnne...

2011. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb mozgást kell figyelembe venni. Nekem azt mondta a védőnőm, hogy pl. ha 2 percig egyfolytában mocorog, megállás nélkül az számít egynek. Azt mondta, ha minden mozdulatát számolná az ember akkor egy napra 500 is kijönne (a szám csak tetszőleges persze:-)) Így kell összejönnie a tíznek. :-) Én is ma kezdtem a számlálást! :)
2011. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21:30-as vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy ha megvan a 10 akkor meg kell nézni az időt, tehát pl. ha 14:13-kor érte el a 10-et akkor a 14:00 és a 14:30 közti rublikát kell besatírozni a kapott lapon. Remélem segítettem! :)
2011. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én akkor sem értem, hogy ha nem lehet valamiről pontosan meghatározni, hogy mi az EGY, akkor hogy lehet meghatározni, hogy mi a TÍZ???

Az is egy ha 2 percig forog egyfolytában, meg az is egy, ha épp rúg egy nagyot? Ez így hülyeség.

2011. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sosem számoltam,pedig elég "paramami" voltam.

Egyszerűen csak figyeltem a megérzéseimre,és összességében figyeltem hogy egyáltalán mozgott-e aznap.


Nem kell ennyire túlgörcsölni,de persze mondom ezt én,akinek egy egészséges,okos kisbabája született.

Biztos van aki rossz tapasztalatok miatt inkább azt mondja számold!

2011. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy hülyeség, nekem ezt mondták én ezt osztottam meg a kérdezővel. Én minden erőteljesebb, hosszabb mocorgását veszem egynek. Én csak próbáltam segíteni! :-)
2011. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 25. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt én sem nagyon értem. Nekem pl. nagyon sok olyan van, mintha a beleimben kipukkanna egy lufi - amit már kislány koromban is éreztem, csak akkor még egyértelműen bélgáz miatt volt. Meg nagyon sok olyan van, mintha haladna lefelé a kaja a beleimben - ilyen érzésem is volt már jóval a terhességem előtt. Olyan is szokott lenni, mintha egyszerű kis izomgörcs összerántaná a hasamat - ilyet is éreztem a terhesség előtt sokszor, mert elég gyakran rángatóztak az izmaim mindig is (karom, combom, hasam, mellem).

Szóval... Nálam ez elég bonyolult művelet lenne.

22hkm

2011. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22 hetesen ez még így van. de a magzatmozgást csak a 32. hét után számoltatják néhány helyen. ekkor már a baba mozgása összetéveszthetetlen minden mással :)
2011. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!