Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hetem taposom, eddig nem...

10. hetem taposom, eddig nem volt semmi panaszom ugy ertem verzes vagy barnas folyas. Azt mondjak a 12 hettöl nem kell annyira aggodni hogy elvetelek, ha eddig minden rendben bizhatok benne hogy igy is marad?

Figyelt kérdés
igaz hogy meg ilyen korban is csak ugy egyszerüen felszivodhat a baba?annak nincs semmi jele,csak UH-n nem lesz semmi?igaz?hiszen mar van vagy 4cm a baba,az csak ugy eltünik?
2009. márc. 25. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 8 hetes vagyok és nekem a 4. héttől folyamat barnázásom van, a baba mégis 2 cm és egyelőre jól van (kop-kop-kop). Na abban biztos lehet, hogy Ők már felszívódni tuti nem fognak. Ami még történhet, hogy nem fejlődnek tovább, esetleg megáll a kis szívük. Azt csak Uh-n veszik észre, ők már nem tűnnek el maguktól.

Bíznunk kell benne, hogy minden a legnagyobb rendben és ha eddig ilyen szépen fejlődött, hát miért most állna le a fejlődéssel. Azt mondják, hogy az első 12 hét rizikós. Mégis a legtöbb baba az 5. és 8. hét közti időszakban adja fel, ha valami nem stimmel. Persze utána is lehet, de csak POZITÍVAN! Nem lesz gond és kész!!! Neked október végén jön az egészséges babulód, nekem meg november elején :o) Ez így van rendjén és így is lesz!

Boldog babavárást!!!!

2009. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem a 9. héten derült ki, hogy már nincs szívműködése. Semmit problémám sem volt, csak egy pici barnás folyásom volt, azért mentem el a dokihoz. A műtétig sem volt semmi panaszom, se vérzés, se görcsölés. Szerintem ne foglalkozz ezzel a gondolattal túl sokat. Inkább örülj a terhességnek és a szép dolgokra koncentrálj. Boldog baba várást kívánok neked!
2009. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is eddíg végig paráztam, de ma hogy betöltöttem a 13.hetet már egyből egy kicsit jobban érzem magam. Éljen a második trimeszter! :-) Amúgy én is úgy hallottam 5. és a 9. hét között megy el a legtöbb baba, szóval azért innentől már talán egy kicsit nagyobb nyugi van. A lényeg hogy azért ne egész lekedből aggódj, az maradjon csak meg egy kis hátsó gondolatnak! És állj pozitívan a dolgokhoz!!!! Hidd el én tudom milyen hosszúnak tűnik még ez az egy-két hét, de tényleg hamar elmegy! Meg persze az egész babavárás is, szóval élvezd ki amíg csak lehet! Kitartást és jó egészséget nektek!
2009. márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszokat,probalok pozitivan hozza alni de nem tudom kitörölni ezeket a buta gondolatokat.

igen nekem oktober 20-ra mondtak a baba erkezeset,nagyon varjuk

sziasztok

2009. márc. 25. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én okt 12. re vagyok kiírva, bár előbb fogant és 1-2 nappal nagyobb mindig az uh-n. Én hétfőn leszek 12 hetes, kedden megyek az uh-ra és eléggé izgulok én is. Nekem már volt vetélésem decemberben, akkor 7 hetes voltam. De most a tünetek is elég kitartóak voltak, most kezdenek múlni a rosszullétek és remélem minden rendben lesz:)
2009. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 11 hetesen és 6 naposan kerültem kórházba (12 hét előtt 1 nappal) mert hirtelen egyszer csak ömlött belőlem a vér. Szerencsére nem vetéltem el, most 18 hetes vagyok és 2 hete derült ki az, hogy mélyen tapad a lepény. Valószínű ezért volt a vérzés. Amióta kijöttem a kórházból, minden héten barnáztam 1-2 napig. Kb. 2 hete elmentem dokihoz, ekkor mondta, hogy mélyen van. Kaptam vérzéscsökkentőt (Dicynone) és azóta megszűnt a barnázás. Remélem később a lepényem is fentebb vándorol. A baba amúgy jól fejlődik, neki nincs semmi baja. :D 18 hetes kismami.

2009. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!