Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés, színtelen, de szúrós...

Kevés, színtelen, de szúrós szagú folyásom van. Canesten Combi jó rá?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta,hogy azt lehet terhesen is használni.15 hetes vagyok.
2009. márc. 25. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet használni, de én előtte megmutatnám magam a dokinak, mert valami gombás ferőzést szedtél ösze, valamilyen hüvelygyulladásod van, amit érdemes dokinak látni és e szerint kezelni. Nekem szinte mióta terhes vagyok folyamatosan hüvelygyulladásom van, mert elég gyenge az immunrendszerem, de a doki megvizsgál és ír rá valamit,

Boldog babavárást,

20 hetes kismama:)

2009. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Persze lehet de vigyázz mert hormon tartalma miatt a túlzott használatot nem javasolják. Egy hétnél tovább ne használd orvosi felügyelet nélkül. Én gyakran küzdök ezzel a problémával. Sajnos terhesség alatt ez a leggyakoribb jelenség.
2009. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább fordulj orvoshoz. Vannak olyan készítmények amelyek terhesség alatt is alkalmazhatók. Ne kockáztass!
2010. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!