Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Ratok hogy...

29 hetes vagyok. Ratok hogy nez/milyen szemmel a parotok?

Figyelt kérdés
En ugy vettem eszre hogy terhesseg elott csillogott a szeme ami azt sugarota hogy szexi,csinos....vagyok.De most azt latom a szemeben hogy egy no vagyok aki a gyereket hordja a szive alatt.Szedtem fol jo par kilot a fenekem eleg csikos emiadt.O azt mondja hogy csinos vagyok...de nem ugy nez ram,er hozzam,simogat meg.Ezt nagyon rosszul viselem!Miota terhes vagyok 1-szer voltunk egyutt.Azt mondja hogy o ugy nem tud velem lenni hogy tudja hogy ott van a babank.Szoval sokat valtozott!Tudom hogy szeret es varja a kislanyunkat de nekem nagyon rossz erzes.Ugy erzem hogy csunya vagyok es mar nem vonzodik hozzam.Ti hogy vagytok ezzel?Vagy csak en erzem igy?
2009. márc. 25. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs semmi gond veletek.Veled van/lehet a hiba.Te nem tudod magad elfogadni és úgy érzed ebből kifolyólag a párod sem,pedig ez nem igaz.Mondja,hogy csinos vagy.Fogadd el,hogy tényleg csinos vagy.Az pedig,hogy nem akarja a szexet minden bizonnyal neki is gyötrő.De ők nem érzik azt amit mi és félnek,hogy bajt okoznak.Ők ugyanolyan önmarcangolók tudnak lenni egy esetleges baj esetén mint mi.Ne aggódj ezen.Élvezd az állapotod!Boldog babavárást!
2009. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hozzád képest szerencsés helyzetben vagyok. A párom azóta, hogy kiderült, hogy babát várok, még szerelmesebben néz rám, óv minket mindentől.

Bár azóta csak kétszer próbálkoztunk a szexel, mert én nagyon félek, ő meg nem szeretné, mert ott a babuka. Ráadásként én a szexet sem kívánom, szeretek hozzábújni, simogatni, és örömet okozni nekem, csak nekem ne csinálja, hiszen ott van a babánk. Remélem azért szülés után ez elmúlik, mert sokszor álmodom, azt, hogy nagyon jó volt vele lenni, mármint a párommal.



28 hetes kismami

2009. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel az érzéssel nem vagy egyedül. A férfiak általában tényleg másképpen néznek ránk ilyenkor, de ez nem is csoda, hisz tényleg mások vagyunk! Egy csodálatos dolog zajlik le a testünkben! Szerintem hidd csak el neki, hogy szeret és hogy így is csinosnak talál! Az én férjem sem úgy néz rám, mint egy szexbombára, és ez így is van jól! Nézzen csak rám úgy, mint a kisfia anyukájára. Arra a nőre, aki az ő kicsi fiát hordja a szíve alatt! Én úgy érzem, hogy a férjem büszke rám. Boldog, látni rajta!

Mi sem vagyunk együtt már olyan sűrűn, mint előtte. Bár ez nem a férjem miatt van főleg! Valahogy én sem kívánom úgy a szexet.

Tudod, én is kicsit szégyenlem a testem. Mármint szedtem fel én is egy kevéske kilót, ami bár főleg pocira ment, de jutott máshová is egy kevés. A hasam, combom, mellem szép csíkos! Mellem a terhességem elején nőtt, majd megereszkedett. Most nincs is semmi tartása. De szerintem ez engem sokkal jobban zavar, mint a férjem! :)

Szerintem ne légy elkeseredve! Gyakran egy-egy ölelés többet ér bárminél!

30 hetes kismami

2009. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő is sok gondolattal, új érzésekkel néz szembe. Valószinűleg tényleg csak félt téged és a babát. Bár nem kellene, ha nem vagy veszélyeztetett terhes. Mi pl. szülés előtt egy héttel is szexeltünk és nem volt semmi probléma... Különben meg A NŐ vagy aki AZ Ő gyermekét hordja a szive alatt, szerintem nem baj, ha egy kicsit most igy lát téged! Szülés után meg lesz elég édes gondod, minthogy szexis legyél. Majd szép lassan visszaalakulnak a dolgok, ahogy belerázódtok az új szerepekbe! (amik nem felváltják a régit, hanem kiegészitik: szexis nő és anya)
2009. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,


A párom szerelmesen néz rám, óv és véd. Tény máshogy kezel, mert a modell külső per pill szünetel. Bálna pocak, hatalmas fenék:S De ugyanúgy izgatónak találj. Mégis óvatosan bánik velem, és főként máshogy néz rám. Anyának lát, akit szeret, és nem akar nekünk rosszat. Mivel nem érzi, hogy egy egy görcs között milyen különbségek vannak, inkább nem akarja, hogy bármelyik is legyen. És félti a fiát is, maradjon bent, fejlődjön. Mikor épp van.. akkor mosolyog a pocak simogatásán, kérdezi, hogy esetleg tiltakozik e a picike.....


Máshogy élik meg a férfiak a szeretett nő változásait. És nem igen tudnak mit kezdeni velük. Van aki az anyát látja, van aki a NŐT is.

Én a páromat hibáztatom, hogy nem érzem magam jól a bőrömben, de rájöttem, hogy a saját szememmel van baj, nem az övével. el is felejtettem egy alapszabályomat, úgy nézel ki, ahogy érzed magad. szerencsétlen esetlen kismamának éreztem magam, hát úgy is néztem ki, most újra Nőként kezelem magam, és helyből terhesség előttinek érzem magam, és a párom tekintete is csillogóbb lett. (smink, vicces szőrtelenítés mindenhol, nőcis öltözés, ami persze a pocakhoz igazodik:)) Persze ez nem jelenti azt, hogy újra minden olyan mint Picúr előtt, de sokkal jobb.

2009. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!