Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Nyilallik nagyon lent a...

SOS! Nyilallik nagyon lent a hüvelyemben! 38 hetes vagyok! MI lehet ez?

Figyelt kérdés

Ez még "csak" a jósló lenne, vagy mire véljem?? Nagyon fáj!!!! Nem vagyok az a nyávogós fajta, jól tűröm a fájdalmat, de ez nagyon éles! Máshol is érzek fájást, de az elhanyagolható emellett!

Ha ez jósló vagy már a szülés, mire számítsak?? Mit kell tennem ilyenkor?


Pihenjek? Vagy inkább mozogjak?? Kórházi cucc összepakolva, készen.


2011. jún. 22. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta? Fáj még?
2011. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Elmúlt, csak ritkán érzem, már nem rendszeres.

Köszönöm mindenkinek, aki gondolt rám! Ha mégis alakulna valami, majd írok :)

2011. jún. 22. 19:31
 13/14 anonim ***** válasza:
En a 37. hetben jarok.Ugyanezt ereztem ma egesz nap.Tegnap nagyon aktiv volt a babam es ma is.A hatam nagyon fajt es ma pont ugy szurt es oda ahova neked.Se allni se menni nem birtam.Ugy totyogtam az utcan mint aki bekakalt.Delutan pihentem kicsit es igy jobb.Az elozo szulesemnel nem volt joslom csak jottek erosodo menstruacios gorcsok 10-8-7 percenkent eloszor ossze vissza.De hazakuldtek a korhazbol is hogy ez meg nem rendszeres es csak 1 ujjnyira voltam nyitva ez meg elhuzodhat 1 hetig is igy-mondtak ok.Persze ejszakara rendszerezodott es erosodott igy vissza mentunk es befekudtem de 16 orat meg varnom kellett a lanyomra.Gondolom ilyenkor mar a baba is nyom minden ideget es a szervezet is kesziti elo a testunket.Hidd el ha jonnek az igazi fajasok azt nem lehet osszeteveszteni tudni fogod hogy menni kell.:-)Minden jot nektek!
2016. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
AZ elozo vagyok.Azert rutin szeruen osszevan nekem is keszitve minden 2 kisborond(1 nekem -1 babanak)es kulon egy kis viz...Az asztalon a papirjaim,termoszban kave a paromnak es van a-b tervunk a nagylanyomra ha ejszaka kell mennunk.Persze elesbe nem tudom,hogy fog mukodni minden:-)
2016. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!