Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok (elvileg...

6 hetes terhes vagyok (elvileg? ), tegnap voltam uh-n és annyit irtak a papirra, hogy 5mm-es petezsákra gyanús képlet. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
egyébként nincsenek terhességi tüneteim, inkább nincs étvágyam. annyi, hogy a melleim fájnak néha meg a hasam borzasztóan begörcsöl(de bevallom ez akkor, amikor ideges vagyok ill. kiboritanak. family 4 ever... )
2011. jún. 22. 10:56
 1/10 Andrea1987 ***** válasza:
A teszt kimutatta hogy terhes vagy?
2011. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvos visszahívott kontrollra?
2011. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

csináltam már tesztet, pozitiv lett, de halvány.

igen, az orvos visszahivott.2hét múlva kell mennem!

2011. jún. 22. 13:48
 4/10 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy akkor egyszer nem védekeztünk, de nem is élvezett belém a párom. Pont amikor ez történt, másnap kellett volna megjönnie, de rettenetes nagy görcsöléssel ébredtem másnap. Azt hittem azért, mert meg fog jönni, mert én akkor mindig rosszul vagyok(erős görcsök,előfordult hányás,láz..). A görcsök miatt bementem az ügyeletre és kaptam egy szurit. Aztán ugyebár nem jött meg, a folytatást pedig már leírtam.
2011. jún. 22. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz tenni. Azért hívott vissza kontrollra, mert lehet, hogy baba lesz belőle, de az is lehet, hogy nem. Nekem is ezt mondta az elsőnél, hogy azért ne éljem bele magam. Vagy ha gondolod 1 hét múlva menj el egy másik orvoshoz, és hallgasd meg mit mond. Lehet addigra már szívhangja is lesz a babának!
2011. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

Neked végül lett belőle baba? mert én szeretném, ha lenne..igaz, ha mégse lesz, ugysem adom fel, de azért jobban örülnék, ha lenne!:) még annyi a bajom, hogy remélem az nem befolyásolja ezt az egészet, hogy az elején nem tudtam róla, hogy állapotos vagyok. Azt hittem, fel vagyok fázva és 3x is beleültem a forróvizbe, emelgettem, beütöttem magam, dohányoztam, de amióta megcsináltam a tesztet és pozitiv lett, azóta ezeket a dolgokat mind mellőzöm

2011. jún. 22. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, és nemsokára meg is fog születni :) Bár egy percig sem gondoltam arra, hogy nem fog megmaradni. Nagyon jól tetted, hogy minden káros dolgot abbahagytál, ami eddig volt az nem ártott neki. Azt mondják az első hónapokban még nincs olyan összeköttetése, hogy átjussanak hozzá ezek a dolgok. Neked most nincs más dolgod, mint pihenni és nyugodtan várni, hogy eljöjjön a kontroll ideje!

Szorítok, hogy baba legyen belőle!

36 hkm

2011. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Moira, nagyon aranyos vagy és egy kicsit meg is könnyebbültem:) Szerencsére ma már jobban vagyok, elmúltak a görcsölések is. REggel volt még egy kicsi, de már nincs. Te akkor már nagyon a végén jársz:)) Sok egészséget és boldogságot kívánok nektek!:)))
2011. jún. 23. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 13. hétig voltak alhasi görcseim, mára =(15. hét) elmúltak . 6. héten voltam ultrahangon és akkor már dobogott a szíve, bár igaz, hogy még csak akkora volt, mint a dokim körme hegye :-))
2011. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lett belőle baba?
2011. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!