Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Túlzott fáradékonyság?

Kismamák! Túlzott fáradékonyság?

Figyelt kérdés
A terhesség utolsó heteit taposom és olyan fáradékony vagyok mint még soha! Ez tudtommal az elejére jellemző a terhességnek,de én órákat vagyok még képes aludni napközben és utána sem vagyok valami energikus. Mitől lehet? Másnak is volt? Néha olyan érzésem van,mintha még a vét is visszafelé folyna bennem,pocsék a közérzetem,magas a pulzusom. Nagyon várom már a végét,ugyanakkor szükségem lenne még pár napra,hogy felkészüljek:)
2011. jún. 21. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális így a végén! Persze, hogy fáradtabb vagy, hisz a szervezetednek is meg kell küzdenie a + kilókkal, a nagy hőséggel, stb. Én mind a 4 terhességem végén így éreztem, mint most te! Persze, ott volt, hogy éjjelente a sok wc-re járás miatt alig tudtam aludni, akkor se mélyen, mert sehogy se volt kényelmes, itt fájt, ott szúrt :) Képes voltam eldőlni délutánonként a besötétített szobában és aludni :) És milyen jól tettem! Ahogy megszülettek a gyerekek, ez már körülményesebb volt :) Pihenj annyit, amennyi jól esik, később már nehezebb lesz (bár akkor is megoldható!). Minden jót! kitartás!
2011. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó, ne is mondd. Én most a másodikat várom, már előre félek, hogy fogom bírni a végét, plusz egy másfél éves gyerekkel:)

Őszintén az utolsó hónapban annyira kész voltam, hogy ha délelőtt mennem kellett vizsgálatra, egész délután feküdtem. Igaz akkor már sehogy sem volt jó, de kész voltam, meg rá is húztam, akkor naponta mehettem nst/ask-ra, szuper volt.Olyan voltam, mint egy élőhalott.

2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van már egy 2 éves kislányom és nem tudok vele menni sehova,mert már nem egyszer fordultunk vissza,hogy neem ez nekem nem megy olyan tréül vagyok. Nem tudom levinni a játszótérre,ráadásul tudja,hogy nem tudok ugrani és ki is használja,a lakásban is elszalad előlem:S
2011. jún. 21. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

A kis piszok :)

Én is a végén vagyok már nagyon, 4 évesem van mellette, ő már hagyja, hogy aludjak, míg mesézik. Ami a következő képen zajlik: 5 percenként: mikor ébredsz fel? aztán utána odabújik, simogat. majd a következő 5. percnél felhúzza a szemhéjam :)

De egyébként rám is pár napja iszonyú fáradság jött. Remélem ez jelent valamit. Éjszaka már alig alszom.

2011. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!