Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is előfordul, hogy...

Másnál is előfordul, hogy amikor előre hajol akár ültő helyében (pl. toalett) baromira belenyilal ill. belesajog az alhasába, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? 32 hetes pocakos vagyok, de már kora terhesen is érzékeltem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetes vagyok, de már a nem várt előtti héttől folyamatosan érzem.
2009. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ill. jó tudni, hogy mással is előfordul ez. Sehol nem olvastam erről azt gondoltam, hogy valami bélbaj lehet mert "nagydolognál " is előfordul. (bocsi)

További szép baba várást és remélem téged nem kisér ez a tünet tovább!

2009. márc. 23. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi és neked is a hátralévő pár hétre:) Remélem így a vége fele elmúlik neked is. Egyébként én is meg szoktam ijedni és olyankor azt hiszem nincs valami rendben.
2009. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, írtam neked 1privit. Majd légyszi nézd már meg. Köszi.
2009. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is belenyilal a fajdalom peldaul ha tüsszentek vagy hirtelen felallok,elöször en is feltem mi ez de idövel megszoktam hogy van.meg ugyan 10 hetes vagyok ezt mar kb. 6hete erzem.fajdogal akkor is ha kicsit többet dolgozom

sok sikert a szüleshez

2009. márc. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már nagyon várom. Kicsit félek, de nagyon kiváncsi vagyok a nagylányra! Halló Te nem tudtál aludni?
2009. márc. 24. 06:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!